Sellest uudsest vedelikust lähemalt

KUI MEELDIB, SIIS JAGADA TOHIB  KA ;)

Veetapesu carnauba palmi puhastusvaha on keskkonnasõbralik puhastusvaha, mis säästab puhast vett ja loodust!                                  

 

PUHAS VESI ON OLULINE KOGU INIMKONNALE
 
 
Veetapesu carnauba palmi puhastusvaha on:
  • 100% looduses lagunev (toode on kergesti biolagundatav üle 90% ulatuses 30 päeva jooksul asulareovee puhastamisprotsessi läbimise vajaduseta).
  • Toodetud taastuvatest looduslikest ainetest.
  • See toode on väga meeldiva tsitruselise lõhnaga.
  • Villitakse aerosoolivabadesse ja korduvalt kasutatavatesse pudelitesse.

See eriline, patenteeritud koostis kujundati keskkonnale mõeldes nii, et see kaitseks maksimaalselt maa kõige kallimat vara mis on loomulikult PUHAS VESI

"Tooge see kõrgtehnoloogiline toode kas koju või kontorisse, sest nii säästate oma väärtuslikku AEGA, NÄRVE, RAHA ja KESKKONDA"

 

OMADUSED:

1. Puhastab ja vahatab ühekorraga - ilma vett kasutamata, 1 = 2.
2. Toimib igal kõval pinnal.
3. Kaitseb puhastatavaid pindasid, hilisem puhastamine on lihtsam ja kiirem.
4. Puhastab vaevata mustuse, tahma, pigi, rasva, (kriidi)tolmu ja isegi asfaldiplekid.
5. Eemaldab turvaliselt roosteplekid.
6. Eemaldab värvipritsmed.

Selle uudse puhastusvahaga puhastades ei kraabi te ka kõige õrnemat pinda, sest toode kapseldab mustuse osakesed kaitsva kihi sisse.

Toode tekitab puhastatavale pinnale piserdades õhukese karnaubavaha kihi. Seda kihti sisse poleerides tekitab see puhastatavale pinnale kauakestva, ent silmale nähtamatu kaitsekihi.

Pihustage vedelikku ükskõik millal ja ükskõik kuidas. Liigutage ühte Veetapesu mikrokiud lappi edasi-tagasi, üles-alla, ringikujuliselt või küljelt küljele – see polegi oluline. Teise, puhta Veetapesu mikrokiud lapiga hõõruge puhastatud pind üle. Nii tekib kauakestev puhtus ja sära.

"Sobib suurepäraselt kasutamiseks koduses majapidamises"

keraamilised pliidid, hõbedased külmkapid, plastik- kui klaas aknad, metallist erinevad esemed, -ehted, kroomitud pinnad, plastik tooted, klaas uksed, klaasist seinad, klaasist lauad, peeglid, segistid jne. jne. jne. 

Veel - sobib kasutamiseks läikivatel värvitud pindadel, autodel, veoautodel, haagisuvilates, paatidel, mootorratastel, lennukitel või ükskõik millistel kõvadel ja siledatel pindadel. 

Kasutage igasuguse ilmaga: kuuma või külma ilmaga.

Täpsemalt Veetapesu carnauba palmi puhastusvaha kasutusvaldkondadest vaadake siit: www.veetapesu.ee/et/p/kasutusvaldkonnad

 

TÖÖPÕHIMÕTE:

Toote eriline koostis on laetud positiivsete ioonidega, mis reageerivad keemiliselt negatiivselt laetud puhastatava pinnaga. Vedelik sisaldab vedelat carnaubavaha, mis kaitseb ka kõige õrnemat pinda. Peale pehme Veetapesu mikrokiud lapiga poleerimist jääb puhastatud pinnale tugev ja kaitsev vahakiht.

 

KASUTUSJUHEND:

Raputage pudelit seni kuni tekib ühtlane piimjas vedelik. Nii on aktiveeritud selle uudse puhastusvaha ainulaadne kaheosaline koostis (puhastusaine ja carnaubavaha).

Selles komplektis on kaasas: tühi 150ml pihustiga pudel + spetsiaalne mikrokiud üldpuhastuslapp + kasutusjuhendid ja kasutusvaldkondade kirjeldused.

Selles komplektis on: tühi 150ml pihustiga pudel, 3tk. + spetsiaalne mikrokiud üldpuhastuslapp, 3tk. + kasutusjuhendid ja kasutusvaldkondade kirjeldused.

Selles komplektis on: tühi 150ml pihustiga pudel, 5tk. + spetsiaalne mikrokiud üldpuhastuslapp, 5tk. + kasutusjuhendid ja kasutusvaldkondade kirjeldused.

Pihustage nii nagu tavalist aerosooli. Kandke Veetapesu carnauba palmi puhastusvaha mustusele, tahmale, kuivanud putukaplekkidele, monitorile või muule määrdunud pinnale. Puhastage Veetapesu mikrokiud lapiga. 

ALATI poleerige kas teise puhta lapiga või sama lapi puhtama poolega puhastatud pind uuesti üle.

Ja nii lihtne see ongi

Tähelepanu!

  • ALATI puhastage lapi ÜHE KÜLJEGA. Poleerige puhastatud pind üle lapi TEISE PUHTA KÜLJEGA.
  • Veetapesu carnauba palmi puhastusvahaga on soovitav suuremaid pindasid töödelda detailide kaupa (autod, tsiklid, klaasist seinad, klaasist uksed jne.)
  • Vedelikku soovitatakse kasutada kuival pinnal (Veetapesu)

 


KOOSTIS:

Brasiilia carnauba palmi puhastusvaha, 5–15%: alifaatsed ja aromaatsed süsivesinikud.

Kui soovite Veetapesu puhastusvaha keemilistest omadustest detailsemalt teada saada, siis palun vaadake siit: www.veetapesu.ee/et/p/keemiline-koostis

Karnauba palm

Mida netis carnauba puhastusvaha kohta kirjutatakse?


Allpool olevale lingile klikates saate lugeda mida kirjutatakse Karnaubavahast Wikipedias.

Tekst on inglise keeles: 
http://en.wikipedia.org/wiki/Carnauba_wax