Veetapesu Uus Kliendikaart!

KUI MEELDIB, SIIS JAGADA TOHIB  KA ;)

 

* Pilt kaardist on illustratiivne

Soovite saada Veetapesu e-poes -5% hinnast alla?

 • Kui teil veel ei ole rahvusvahelist, 47-s riigis toimivat, Eestis suurima ristkasutusega (üle 500 ettevõttes +onlinepoed kasutatavat) Lyoness lojaalsus kliendikaarti, millega saab Igalt Ostult Raha Tagasi, siis Veetapesu pakub seda teile täiesti TASUTA!
 • Lisage see lihtsalt ostukorvi.

 

PS!  See on soovi korral kasutatav ka nutitelefonis, TASUTA!

 • Lae oma nutitelefoni alla tasuta mobiilirakendus "Lyoness Mobile" ja sinu kliendikaart on alati Sinuga kaasas.
 • Lyoness mobiilirakendus aitab avastada teie lähedal asuvaid teisi partnerettevõtteid ning annab ülevaate ostudelt saadud hüvedest ja paljust muust teile olulisest.
 
Siia lingile klikates on tasuta APP Android seadmele (Samsung jne telefonidele): 

 

Siia lingile klikates on tasuta APP Apple iPhone ja iPad seadmele: 

 

 Teil on juba olemas Lyoness kaart?

 • Veetapesu e-poes allahindluse saamiseks registreerige end Veetapesu Püsikliendiks. Pärast Püsikliendiks registreerimist saadame teie e-mailile allahindluse saamise juhendi.

 

Selle unikaalse kliendikaardi abiga saate:

 • Veetapesu e-poes koheselt -5% ostu summast alla (välja arvatud juba allahinnatud ja tervisetoodetelt) + kui olete enne ostu sooritamist registreerinud end Veetapesu Püsikliendiks, siis on teile kauba saatmine TASUTA (Eesti piires)
 • See kaart kehtib veel väga paljudes teistes ettevõtetes nii Eestis kui ka mujal välismaal + onlinepoodides osteldes. Partnerettevõtete arv kasvab iga päevaga.
 • Selle kaardiga saab teistes partnerettevõtetes ostudelt raha tagasi + muid lisahüvesid. Täpsema lisainfo saadame Teile e-mailile pärast püsikliendiks registreerimist. Kindlasti lisage Kliendikaart ostukorvi: www.veetapesu.ee/et/a/veetapesu-kliendikaart
 • Selle kaardi mobiilne rakendus on tasuta alla laaditav ja seega kasutatav ka nutitelefonis. Seega, soovikorral pole lisa plastikkaarti rahakoti vahele tarvis. 
 • Loomulikult on see paljudes kohtades kehtiv kliendikaart Teile armas Veetapesu Klient täiesti kohustustevaba ja TASUTA!
 • Kui teete Veetapesu e-poest ostu ja kui soovite kliendikaarti, siis lisage kliendikaart lihtsalt ostukorvi. Kliendikaardi ja tellitud kauba Teieni toimetamine on samuti TASUTA!

 

Pere Optika Säästu Optika Optiline Grupp Stock Optika

 

NB! Nendes Eesti parimates prillipoodides saate samuti selle sama kliendikaardiga igalt ostult raha tagasi + muid hüvesid.

PS! Veetapesu 30ml komplekti saate samuti osta Optilise Grupi prillipoodidest. Poodide aadressid ja lahtiolekuajad on SIIN 

 

Kliendikaardi registreerimiseks on meil tarvis järgmisi Teie andmeid, sisestage need siin: www.veetapesu.ee/account/register

JUHEND:

Täitke kohustuslikud lahtrid ja vajutage Registreeru nupule.
Kui oleme teie andmed kätte saanud, siis sisestame teie andmed kaardifirma andmebaasi.

Pärast seda kui oleme teie andmed kaardifirma andmebaasi edastanud, siis saadetakse nende poolt teie e-mailile registreerimise kinnitamiseks link.

Registreerimise kinnitamiseks klikake sellele lingile.

Siis avaneb uus interneti aken kus looge tühja kasti sisse enda "KASUTAJATUNNUS" + lisage vasakul all 2 tärni, märkige tärn "soovitajaks on Veetapesu OÜ" ette ning lõpuks klikake sinisele nupule "Registreerimine õnnestus". Pärast seda looge ka endale SALASÕNA ning kinnitamiseks kirjutage see teist korda alumisse kasti.

Kui hätta jääte, siis helistage julgesti: 56689799