Kontakt

KUI MEELDIB, SIIS JAGADA TOHIB  KA ;)

Veetapesu OÜ 

Reg. nr. 10567943

VAT: EE101230847

Postiaadress: Sõpruse pst. 242-134, Tallinn, 13412

Juriidiline aadress: Postkast 4, Priipalu, Valga vald, Valgamaa, 67102 

Andrus Sumberg juhatuse liige
Mobiil: +372 5668 9799
E-post: info@veetapesu.ee 
   
   
   

Siin on kontaktandmed QR-koodiga:

QR-koodi abil väga lihtne ja kiire võimalus andmed telefoni salvestada.
Kui Teie nutiseadmes pole veel QR koodi lugejat, siis saate selle alla laadida siit:
 
 
 
 
     
Veetapesu OÜ arveldusarved:
     
PANK ARVELDUSARVE NUMBER PANGA LOGO 
LHV pank:  EE217700771001160003
SEB pank:  EE661010220196201224
Swedpank: EE682200221020149704
Luminor: EE211700017003397800
Coop Pank: EE844204278607015909
Citadele: EE291200001234291639
 
Kui tasute pangaülekandega, siis kirjutage palun makse selgitusse tellimuse number.
 

NB! Kui teil pangalingi kaudu tasumine mis iganes põhjusel ebaõnnestus ja tasusite pangaülekandega ükskõik millisele Veetapesu OÜ arveldusarvetele, siis kauba kiireks tarneks palume teil peale pangaülekande tegemist saata meie e-mailile: info@veetapesu.ee pangamakse kviitung. Nii saame kiiremini kontrollida makse laekumist ja Teie kauba teele saata.

Ette tänades ja kauakestvat puhtust soovides,

Veetapesu
 

     
  Veetapesu Instagram-s  
     

Jälgi Veetapesu ka Facebookis

 
     
 

Veetapesu reklaamauto

 

Seal kus kohtate Veetapesu lillelise logoga kollast värvi autot tasub alati juurde astuda ja näiteks lihtsalt kas või tere öelda!

 

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu: