Veetapesu meedias

KUI MEELDIB, SIIS JAGADA TOHIB  KA ;)

 

Siin on 

 

Selles Nurgakivi saates tõestas saatejuht Priit Valge suuremale avalikkusele seda kui tõhus on Veetapesu puhastusvaha.

Kui ka Sinu probleemiks on pidevalt määrduvad ja kaunist päikesepaistet varjutavad ning plekilised ja mustad aknad, peeglid, klaasist uksed ja klaasist seinad või klaasist lauad, siis tasub uurida, mida me Nurgakivi kaamera valvsa silma all tegime ja mis nõu saatejuht jagas.
 

Kauakestvalt puhtaks said:
  • klaasist laud
Pind muutus pärast puhastamist siledamaks ja mustust mitte külge võtvamaks! Priit Valge testis seda. Tulemust näed saate salvestusest.
  • klaasist uks 
  • klaasist aken
Seda Nurgakivi videosalvestust saab vaadata kohe siin:
 

 

Järgnevas TV3 Nurgakivi saates vastasime Nurgakivi vaatajate kõige enam esinenud küsimusele:

Kas aknad (või mis iganes pinnad, mida Veetapesu puhastusvahaga puhastatakse) tuleb enne puhastamist/vahatamist puhtaks pesta? 

Veel jagasime mõningaid nippe, mis muudavad koristamise kiiremaks, lihtsamaks ja vähem stressi tekitavamaks ning tulemuseks on säravpuhtad pinnad.

Saates puhastasime/vahatasime Veetapesu puhastusvahaga:

  • Klaasist aknaid
  • Klaasist uksi
  • Trepi klaasist piirdeid
  • Peeglit

 

Nurgakivi videosalvestust saad vaadata kohe siin:


Kokkuvõtteks - kui ka teid häirivad klaaspindadel või mujal kõvadel pindadel mustad, määrdunud plekid või pesemise järgsed triibud, siis nagu ütles Nurgakivi saatejuht Priit Valge: "Tasub järgi proovida kuidas materjal toimib ja vaadata kas saab vaba suve või ei saa?!"
 

Veetapesu garanteerib, et kõikide kõvade pindade puhastamine on kordi kiirem ja lihtsam tegevus kui kunagi varem ning tulemus on parim!
 
 
PS! Vaata veel: Veetapesu TV3 Naistesaates ja Kanal2 Hooaja saates