Televiisori ekraani puhastamisest

KUI MEELDIB, SIIS JAGADA TOHIB  KA ;) 

Siin on videod televiisori ekraani puhastamisest:


Veetapesu puhastusvaha sobib suurepäraselt erinevat tüüpi telerite ekraanide puhastamiseks.

Jagaksime siinkohal ühe noore pere 3-aastase lapse poolt eelnevalt üpris korralikult "töödeldud" teleri ekraani pilte. Muide - selle noore pere ema soovis minna uut telekat ostma, aga õnneks juhtusime meie enne külla. Tegime Veetapesu puhastusvahaga selle teleri ekraani puhtaks. Mehhaanilised kahjustused ekraanilt kahjuks enam ära ei tulnud, aga ekraan muutus tänu Veetapesu puhastusvahale uuesti (läbi)nähtavamaks.

Fantastiline on see, et teleri ekraan on pärast Veetapesu puhastusvahaga puhastamist/vahatamist kristallselt selge ja puhas. Kõige olulisem on see, et pärast selle uudse vedelikuga puhastamist/vahatamist PÜSIB PUHASTATUD PIND KAUEM AEGA PUHTANA!
Kui teleri ekraani puhastada spetsiaalsete niisutatud puhastuslappidega, siis enamasti jäävad ekraanile puhastusjärgsed triibud. Nendega peab väga tihti puhastama ja nad kipuvad ära kuivama. Veetapesu karnauba puhastusvahaga seda probleemi ei ole.

Nii on ka kõigi teiste selle puhastusvahaga puhastatud/vahatatud pindadega. Oleme ausad - tegusatel inimestel on muudki tarka teha kui koristamisele nii palju aega oma kiirest elust kulutada;)