60 päeva 100% raha tagasi garantii:

VIP Kliendikaart - TASUTA

Kogus: - +

Veetapesu VIP kliendikaart on teile TASUTA

(ostukorvis näitab küll hinda 1€, aga "Kokku tasuda" summas see ei kajastu)

Teie Veetapesu VIP kliendikaardi ja ostu registreerimiseks vajame teie SÜNNIPÄEVA, -KUU ja -AASTA?!

- Kui te registreerisite end e-poe kasutajaks, siis on meil teie VIP kaardi registreerimise jaoks vajaminevad andmed olemas. Kui ei, siis kirjutage sünniaeg kommentaari.

- Saate ka ise Veetapesu VIP kliendikaart online registreerida!

Klikake otselingile: https://www.cashbackworld.com/ee/registration/partner/32301936

- Kui te tegite VIP kliendikaardi online registreerimise, siis nii saab teie VIP kaardi ID registreeritud ja teile tulevad ostuhüved ning töötav VIP kliendikaart.

- Aga kui te teete e-poe ostu ilma kasutajaks registreerimata ja/või online registreerimine mis iganes põhjusel ei õnnestunud, siis palun kirjutage kommentaarid kasti enda sünnipäev, -kuu ja -aasta.

Meie hoolitseme selle eest, et teie uus Veetapesu VIP kliendikaart töötaks ning te ei jääks ilma enda ostuhüvedest ei täna ega tulevikus.

VideoNii nagu lubatud, siis Veetapesu VIP kliendikaart oli, on ja jääb teile tasuta!

- Kui te tegite e-poes ostu ja lisasite Veetapesu VIP kliendikaardi(d) ostukorvi, siis me saadame teie kaardi(d) koos tellitud kaubaga 1-3 tööpäeva jooksul teele.

- Kui te olete ostu tegemise hetkel veetapesu.ee lehele kasutajana sisse loginud, siis on kauba ja kaardi(de) saatmine teile tasuta.

- Samuti teenite te juba selle ostu pealt raha tagasi (Cashback) ja saate ostupunktid (Shopping Points).

 

Teil on juba cashback kaart olemas? 

Väga hea, sest nüüd toimib see ka osteldes veetapesu.ee e-poes!

Veetapesu e-poe ostult raha tagasi + "SP" saamiseks on meil tarvis kas teie kaardi-, või liikme ID-numbrit.

Nii me saame teie ostu CBW süsteemis ära registreerida ja sedasi tulevad teile lubatud ostuhüved.

Kui te aga soovite omale uut Veetapesu VIP kliendikaarti, siis lisainfoks see, et nüüd saate te enda CBW kontoga siduda mitu Cashback kaarti.

Lihtsalt lisage Veetapesu VIP kliendikaart ostukorvi ning me saadame selle teile koos ülejäänud tellimuse kaubaga kaasa.

Kui te lisasite tellimust tehes meile oma senise kaardi-, või liikme ID-numbri, siis nii me saame kohe teie uue Veetapesu VIP kliendikaardi teie ID-ga ühendada ja teie ostu registreerida. Teie saate enda ostuhüved.

Nii on teie uus Veetapesu VIP kliendikaart registreeritud ja toimib kasutades veetapesu.ee e-poes kui teistes partnerettevõtetes.

Muide - Pere Optika on samuti CBW partnerettevõte ja nende prillipoodides saab ka Veetapesu osta.

Näiteks - kui te teete Pere Optika prillipoes mida iganes ostes ostu ja näitate müüjale Veetapesu VIP kliendikaarti, siis nii tulevad ostuhüved ikkagi teie kontole.

 

Siin on lühike selgitus selle kohta, et kuidas käib teie veetapesu.ee e-poe ostu registreerimine:

1. Kui te lisasite Veetapesu e-poes endale vajalikud tooted ostukorvi, siis edasi liikumiseks tuleb klikata Telli nupule.

2. Pärast Telli nupule klikkamist kirjutage tellimuse kommentaari kastikesse kas enda kliendikaardi-, või liikme ID-number, juhul kui teil see on.

3. Kui teil pole veel oma "CBW" kontot, aga lisasite Veetapesu VIP kliendikaardi ostukorvi, siis me saame ikkagi teile nii kaardi registreerida-saata kui ka koheselt selle ostu ära registreerida!

VIP kliendikaardi registreerimiseks vajame teie SÜNNIPÄEVA, -KUU ja -AASTA.

Ja nii lihtsalt te saate juba sellelt kui ka tuleviku ostudelt ostuhüved.

Veetapesu e-poes osteldes kirjutage VIP kliendikaardi number kommentaarid kastikesse.

Kui kasutate Veetapesu VIP kliendikaarti Veetapesu Magistrali poes või teistes partnerettevõtetes, siis näidake kaarti enne maksmist.

NB! Kui teil ei ole veel VIP kliendikaarti ja alles selle tellisite, siis kaardi registreerimiseks on meil tarvis teie sünnipäeva, -kuud ja - aastat (see sisaldab teie sünnipäeva -50% alet jt püsiklientidele hüvesid). Selle palume kirjutada tellimuse kommentaari.

KOKKU SOBIVAD TOOTED

Selle toote hind Veetapesu esinduspoes: 45€

See on klientide lemmiktoode!

39,90 €