Oktoober 2013 Uudiskiri

05.10.2013

Veetapesu Oktoobri Uudised!

Veetapesu SUPER SOODUSPAKKUMINE: 3 = 4 
Nimelt ostes korraga 3 enim armastatud Veetapesu komplekti (Veetapesu karnauba puhastusvaha 60ml pihustiga pudelis + spetsiaalne Veetapesu mikrokiud ülipehme puhastuslapp) saate kaubapeale neljanda TASUTA. 3 võrdub 4! Kui teil hakkab puhastusvaha otsa saama, siis räägi kolleegi või sõbraga ning tehke ost kamba peale. Nii kõik võidavad!

Veetapesu puhastusvahaga tegime puhtaks sõiduauto tagaakna!
Nimelt ühel kaunil päikeselisel päeval käisin autopoes ostu tegemas. Selja taga kuulsin kauplusse sisenenud noormehi rääkimas teemal, mis pani mul kõrvad liikuma. Nad nimelt olid hädas auto tagaklaasi puhtaks saamisega ja nad arutlesid omavahel kõva häälega, et ei tea kus letis see klaasipuhastusvaha võib asuda?!

Mina tegin oma ostu ära, läksin välja ja istusin autosse. Korrastasin oma pabereid kui nägin noormehi poest väljumas. Küsisin neilt, et mis hinnaga klaasipuhastusvaha müüdi ka? Vastuseks oli, et polnudki selles poes sellist toodet müügil. Kuna Veetapesu autos on enamasti vähemalt üks kast Veetapesu toodetega, siis pakkusin, et vaatame koos kas Veetapesu karnauba puhastusvaha teeb nende auto akna puhtaks või ei tee?!

Sellel aknal oli arvatavasti auto eelmisest autopesulas käimisest ja sealsest vahatamisest kole hall kiht midagi klaasil. Veetapesu puhastusvaha eemaldas selle mustuse ilma suurema vaevata. Lisaväärtusena jäi puhastatud klaas väga puhas ja ka libe, tänu millele on tulevikus klaasi puhastamine kordi lihtsam. Kui on huvi, siis vaadake fotot siit aadressilt: www.veetapesu.ee/et/p/auto-puhastamisest

Udu kaob kiiremini! 
Kirjutasime kodulehele ja Veetapesu FB lehele sellel teemal, mis on tagasisidena jutuks olnud juba mitmel meie tegevuse aastal: UDU.
Nimelt sellest, et mõni kord on karnauba puhastusvaha müünud müügiinimesed väitnud kas teadmatusest või muul põhjusel, et kui karnauba puhastusvahaga näiteks prille puhastada, siis prilliklaasid ei lähe enam uduseks. Tegelikult see ikka nii ei ole. Lähevad ikka uduseks küll juhul kui näiteks väljas on 20 kraadi külma ja te lähete ruumi kus on 20 kraadi sooja, siis on temperatuuri vahe 40 kraadi. Udu ikka tuleb, aga kui olete prille eelnevalt Veetapesu karnauba puhastusvahaga puhastanud, siis udu kaob palju kiiremini. 
Rohkem infot siin: www.veetapesu.ee/et/p/udu-kaob-kiiremini

Veetapesu on jälle TV3 Nurgakivi saates! 
"Nurgakivi" on kõige pikema ajalooga elustiilisaade Eesti teleajaloos. Oleme "Nurgakivi" eetris kohe neljal nädalavahetusel järgemööda.
Kuupäevad: 26.oktoober 20132.november 2013, 9.november 2013 ja 16.november 2013.