Mai 2013 Uudiskiri

03.05.2013

Kevad on käes ja kodukoristamine on tänasel päeval eriti kuum teema!

Selles Nurgakivi saates tõestas saatejuht Priit Valge seda kui tõhus on Veetapesu puhastusvaha.

Kui ka Sinu probleemiks on pidevalt määrduvad ja mustad aknad, peeglid, klaasist uksed ja klaasist seinad või klaasist lauad, siis tasub uurida, mida me Nurgakivi kaamera valvsa silma all tegime.

Selles saates tegime Veetapesu puhastusvahaga kauakestvalt puhtaks:
  • klaasist laud
Pind muutus pärast puhastamist siledamaks ja mustust mitte külge võtvamaks! Priit Valge testis seda. Tulemust näed saate salvestusest.

  • klaasist uks 
  • klaasist aken

6.aprilli Nurgakivi videosalvestust saad vaadata kohe siin:
 

 
 

Veetapesu internetipoes avasime NÕUANDENURGA!
 
Nõuandenurgas soovime täna ja tulevikus jagada teiega kasulikke nippe kuidas saavutada kiiremini ja lihtsamini kauakestev puhtus. Nõuandenurga internetiaadress on siin: www.veetapesu.ee/nouandenurk (näiteks siin on Veetapesu puhastusvahaga efektiivne arvuti ekraani puhastamise õpetus:www.veetapesu.ee/monitorid)

 
 
Avatud on Veetapesu internetipood!

Veetapesu internetipood
Siiani oleme päris palju müünud karnauba vaha sisaldavat puhastusvaha eelkõige nii öelda otsemüügi korras. Tõenäoliselt oleme me teiega kohtunud kas kuskil laadal, kaubakeskuses või teie asutuses.

Nüüd ei pea te meid enam laadale otsima minema, sest meil on avatud INTERNETIPOOD. Internetipood on paljudele inimestele muutumas igapäevaste ostude tegemise lahutamatuks osaks, aga paljude inimeste jaoks on see veel liialt uudne ja ehk natukene võõras tegevus. Sellest ei ole hullu midagi. Iga uus ja võõras asi on alguses harjumatu:) 

Me koostasime oma Klientide jaoks juhendi, et KUIDAS ikkagi teha Veetapesu internetipoest ostu. Juhend asub siin aadressil: www.veetapesu.ee/kuidas-ostaVeetapesu tooteid saab nüüd tellida ka SOOME!

Soome jõuavad Veetapesu tooted Itella SmartPost abiga. Helsingi piirkonda 2-3 päevaga, mujale Soome 3-5 tööpäeva jooksul. Tellimine käib ikka läbi Veetapesu internetipoe: www.veetapesu.ee/e-pood 

Lisage soovitud tooted ostukorvi, lõpus valige transpordiviisiks teile sobiva Soomes asuva pakiautomaadi. Internetipoes saate tasuda koheselt ning pole muud kui jääda oma mobiilile tulevat SMS ootama kus on kirjas pakiautomaadi ukse avamise kood.

Täpsemat infot pakiautomaatide asukohtade kohta vaadake palun SmartPost kodulehelt: http://smartpost.ee/paki-saatmine-euroopasse/paki-saatmine-soome/paki-saatmine-pakiautomaadist-pakiautomaati#hinnakiri-ja-kiirus