Juuni 2013 Uudiskiri

13.06.2013

Suvi on lõpuks käes! smiley Veetapesu soovib oma lugejatele Eesti ühe kaunima aja - suveaja täiel rinnal nautimist!


Juuni Uudiskirjas tuleb jutuks:

Räägime täpsemalt sellest kuidas prille puhastada Veetapesu puhastusvahaga ning saavutada pikemaks ajaks selged prilliklaasid? 
 
Veetapesu puhastusvahaga puhastatud päikeseprillidEnne kui jõuda väärt nõuandeni tahaksin ma teile armas lugeja rääkida ühe isikliku ja tõestisündinud loo.

Tõeliselt puhastest prilliklaasidest sain ma aru siis kui käisin pulmareisil päikeselises Türgis. Nagu pulmade ajal ikka võib juhtuda, siis unustasin reisile minnes maha nii päikeseprillid kui ka Veetapesu puhastusvaha
(no kes tööd ikka pulmareisile tahaks kaasa võttasmiley). 

Kohapeal sai siis uued päikeseprillid ostetud. Üritasin kuidas ma üritasin, aga päikeseprillide klaase täielikult puhtaks saada mul küll ei õnnestunud.

Proovisin prilliklaase pesta kraani all sooja vee ja vedelseebiga. Nühkisin frotee rätikuga, särgi veerega, voodilinaga, aga puhtaid klaase ikka ei õnnestunud saada.

Vot sellel hetkel ma mõistsin Veetapesu äri väärtust ja seda kui palju me saame rõõmu teha nii paljudele inimestele, kes juba kasutavad või tulevikus hakkavad kasutama Veetapesu puhastusvaha.

Eestis puhastan ma oma päikeseprille Veetapesu puhastusvahaga 1-2 korda kuu jooksul. Ma olen lihtsalt nii harjunud väga puhaste prilliklaasidega ja selle lihtsuse ja mugavusega, mis Veetapesu puhastusvaha kasutamine mulle annab. Loogiline on, et higise või päikesekreemise näpuga prilliklaasi vastu minnes see klaas ikka määrdub. Aga kui see prilliklaas on eelnevalt Veetapesu puhastusvahaga puhastatud-vahatatud, siis tee või särgi veerega klaasid üle ja jälle on need klaasid selged ja puhtad. Ei mingit mäkerdamist - naudi ainult päikeselist ilma ja ilu, mis sellega kaasneb.

Siin on väärt nõuanne prilliklaaside puhastamiseks: www.veetapesu.ee/prillid-ja-optika
Veetapesu oli Kanal2 Hooaeg saates!Vaata ka kaadritaguseid pilte filmimisest: SIIT
 
Sel korral räägime ja mis peamine - ka NÄITAME Eesti inimestele:
 
a) kuidas saab väga koledaks ja tumedaks läinud koolilõpu sõrmuse taaskord nagu uueks. Edaspidi püsib see sõrmus palju kauem aega puhtana. Kui aga aastate pärast on vaja seda sõrmust uuesti puhastada, siis on see väga lihtne ja kiire tegevus, sest karnauba vaha on metalli poorides ning see kaitseb.
b) puhastame-vahatame Veetapesu puhastusvaha abiga saatejuhi Kaidi Klein lugemisprillid ja küsime temalt tagasisidet.
c) puhastame-vahatame sülearvuti ekraani.

(pildile vajutades näete kaadritaguseid pilte;)

Saade oli eetris laupäeval, 1.juunil algusega kell: 10.45 Kanal 2-s
 


Järgnev saade kus Veetapesu oli TV3 Nurgakivis!

Saates vastasime Nurgakivi vaatajate kõige enam esinenud küsimusele:

Kas aknad (või mis iganes pinnad, mida Veetapesu puhastusvahaga puhastatakse) tuleb enne puhastamist/vahatamist puhtaks pesta? 

Veel jagasime mõningaid nippe, mis muudavad koristamise kiiremaks, lihtsamaks ja vähem stressi tekitavamaks ning tulemuseks on säravpuhtad pinnad.

Saates puhastasime/vahatasime Veetapesu puhastusvahaga:

  • Klaasist aknaid
  • Klaasist uksi
  • Trepi klaasist piirdeid
  • Peeglit

8.juuni 2013 Nurgakivi saate videosalvestust saad vaadata kohe siin:


Kokkuvõtteks - kui ka teid häirivad klaaspindadel või mujal kõvadel pindadel mustad, määrdunud plekid või pesemise järgsed triibud, siis nagu ütles Nurgakivi saatejuht Priit Valge: "Tasub järgi proovida kuidas materjal toimib ja vaadata kas saab vaba suve või ei saa?!"

Veetapesu garanteerib, et kõikide kõvade pindade puhastamine on kordi kiirem ja lihtsam tegevus kui kunagi varem ning tulemus on parim!
Sel korral räägime ja mis peamine - ka NÄITAME Eesti rahvale seda kuidas ikkagi saab ka väga määrdunud kodu või kontori aknad veelgi lihtsamalt KAUAKESTVALT PUHTAKS?! 

Näete kui lihtsalt on võimalik aknaid ilma veeta pesta wink Pole tarvis teha mitte mingisuguseid aeganõudvaid ettevalmistusi ning pole vaja teab mis erivahendeid ega riietust.
 
Vaja on vaid Veetapesu puhastusvaha ja 2 mikrokiud lappi.
 
Ühe lapiga hõõrume puhastusvaha laiali. Mustus läheb kergelt ja kiirelt lapi sisse. Teise mikrokiud lapiga poleerime puhastatud pinna üle. Ja nüüd naudime väga pikka aega kauakestvat puhtust, mille saavutasime nii kiiresti ja kerge vaevaga. 

Kui näiteks aasta pärast uuesti aknaid peseme, siis on vähemalt see tegevus palju lihtsam ja kiirem tegevus!
 
Seda tänu Veetapesu puhastusvahas sisalduvale karnauba vahale, mille imeväikesed osakesed nüüdsest akna klaasi kaitsevadki ja mustus ei kinnitu enam klaasi külge nii kõvasti kinni.

Nii jääb aega üle muude olulisemate tegevuste tegemisele ning terve aasta või kauemgi saab nautida kas võiMiljoni vaadet!
Probleem pihustitega?
 
Kui teil on probleem 60ml pudelil oleva pihustiga, siis esmalt me siiralt vabandame selle pärast. Probleem tekkis sellest, et puhastusvaha tootja ei varusta meid enam vanade ja 100% töökindlate pihustitega.

Me oleme otsinud juba mõnda aega uusi pihusteid nii Eestist, mitmetest Euroopa riikidest kui ka Hiinast. Häda on selles, et alguses töötavad KÕIK pihustid, aga osad lakkavad teadmata põhjustel töötamast. 

Kui teil on probleem 60ml pudeli pihustiga, siis palun teavitage meid e-maili teel: info@veetapesu.ee Me saadame teile tasuta 2 uut pihustit (siis jääb üks igaks juhuks veel tagavaraks). Pihustite saatmise kulu maksame ka meie kinni.

Palume teilt mõistavat suhtumist ja anname teada, et kui te soovite meilt tulevikus tellida internetipoest Veetapesu tooteid, siis juhul kui registreerite ennast Veetapesu Püsikliendiks on järgmine kord teile kauba saatekulu 0EUR! Lõplik hind on sama nagu ostaksite poeletilt:)

Rohkem infot siit: www.veetapesu.ee/pusiklient

Veetapesu laatadel!
 
Kui te soovite Veetapesu toreda kollektiiviga silmast-silma kohtuda, siis olete väga oodatud neile laatadele, kus me kohal oleme.

Täpsemat infot internetiaadressilt: www.veetapesu.ee/Veetapesu-laatadel

Kui tunnete, et kellelegi võiks veel kasu olla Veetapesu uudiskirjast, siis palun saatke neile meie e-kiri edasi. Veetapesu uudiskirjaga saab väga lihtsasti liituda siin: www.veetapesu.ee


Kauakestvat puhtust soovides!

Veetapesu OÜ
Mobiil: +37256689799
E-mail: info@veetapesu.ee
Internetipood: www.veetapesu.ee/e-pood