August 2013 Uudiskiri

03.08.2013
Veetapesult on augustis mitu uut ja huvitavat uudist!


1. Tegime TELEVIISORI EKRAANI puhastamise õpetuse video. 

Siin on videod televiisori ekraani puhastamisest:


Veetapesu puhastusvaha sobib suurepäraselt erinevat tüüpi telerite ekraanide puhastamiseks.
 
Täpsemalt siin: www.veetapesu.ee/televiisori-ekraani-puhastamine Me loodame väga, et sellest on rohkem abi ning paljud ekraanid saavad Veetapesu puhastusvahaga kauakestvamalt puhtamaks! 

Nõu andvaid videosid hakkab 2013 aasta sügisest alates aina rohkem lisanduma!


Nõuandenurk asub siin internetiaadressil: www.veetapesu.ee/nouandenurk3. Veetapesu osaleb järgmistel üritustel ja laatadel.
Täiendav info on siin aadressil: www.veetapesu.ee/veetapesu-laatadel-ja-messidel4. Veetapesu Püsiklientidele on kauba saatmine Eesti piires TASUTA!
Registreerumine on tasuta, puuduvad kohustused. Rohkem infot selle kohta siit aadressilt: www.veetapesu.ee


5. Alla hinnatud Veetapesu tooted üle 50% soodsamalt!

Meile saadeti USA-st mitte just kõige värskemat puhastusvaha. Tänaseks on nad oma eksimust tunnistanud. Antud laari puhastusvaha on puhastamise omaduste ja lõhna poolest väga sarnane sellele, milline ta siiani olnud on. Ainus erinevus on visuaalne. Antud puhastusvaha tuleb enne kasutamist rohkem loksutada. Seda puhastusvaha saab kasutada sarnaselt algsele puhastusvahale ning see toimib sama moodi. Ehk siis - väga kergesti saavad asjad puhtaks ning puhastatud pind jääb libedaks, seega mustus ei kinnitu puhastatud pinnale enam nii kergesti ja asjad püsivad kauem puhtana. Puhastusvahaga puhastatud esemeid on tulevikus palju lihtsam ja kiirem puhastada.

Kui teil on huvi Veetapesu puhastusvaha abiga oma asjad kauakestvalt puhtana hoida, siis üle 50% soodsama hinnaga puhastusvaha saate endale soetada seni kuni kaupa jagub. Müügil Veetapesu e-poes! Vaata täpsemat infot siit: www.veetapesu.ee


Kui teil on mingeid küsimusi, ideid, ettepanekuid või probleeme, siis palun võtke meiega ühendust kas meili teel: info@veetapesu.ee või helistage: 56689799


PS! Kui leiate, et sellest infost võiks olla kasu veel kellelegi teie tuttavale, siis palun saatke see kiri talle edasi.


Ette tänades ja ikka kauakestvat puhtust soovides,

teie Veetapesu OÜ
www.veetapesu.ee