Märts 2013 Uudiskiri

03.03.2013
Siin on meie esimene, MÄRTS 2013 Uudiskiri:
 
KES me oleme ja MIKS me kirjutame?
 
Mina olen Andrus Sumberg Veetapesust. Eestis esimene inimene, kes alustas TASUTA PUHASTAMISE abil esitlema keskkonnasõbralikku, karnauba palmist valmistatud uudset puhastusvaha, millega saab kauakestvalt puhtaks nii prillid, arvuti monitorid, teleka ekraanid, kuld-, kui hõbeehted ja palju muudki. Siin on täpsemalt KASUTUSVALDKONNAD: www.veetapesu.ee/kasutusvaldkonnad
Eestlastele poolt enim armastatud toode, 60ml karnauba puhastusvaha
 
Alustasin 2009 aastal Valga Maximas, kus puhastasin karnauba puhastusvahaga TASUTA inimeste prille, kuld- ja hõbeehteid jne. Hiljem sai koos partneritega jätkatud sama tegevust Pärnu ja Võru Maximates, hiljem Tartu Lõunakeskuses ning suurematel laatadel. Oleme osalenud mitmetel messidel, külastanud paljusid Koole, Lasteaedasid, Vallavalitsusi ning teisi asutusi üle Eesti.
 
Kuna toode on nii vinge, siis tuli puhastusvaha edasimüüjaid juurde nagu seeni pärast vihma. Tänaseks on paljud neist lõpetanud oma tegevuse. Veetapesu tuli selleks et jääda!
 Mida me soovime selle kirjaga Sulle pakkuda?
 
Kuna Sa oled meie tootega ühel või teisel moel kunagi kokku puutunud ja meil on säilinud Sinu e-maili aadress, siis tahan Sinult luba küsida, et kas Sa oleksid tulevikus huvitatud oma e-mailile 1x kuus saama tasuta Veetapesu värskeimat infot?

  • Teeme Sulle iga kord mõne vinge SOODUSPAKKUMISE!
  • Saadame Uudiskirjaga erinevaid soovitusi KUS Veetapesu Kliendid (nii eraisikud kui ettevõtted) Veetapesu puhastusvaha kõige enam armastavad kasutada?
  • Elust enesest võetud näidetega püüame selgitada seda KUIDAS on kõige mõtekam ja ökonoomsem puhastusvaha kasutada selliselt, et sellest saadav tulu ja rahulolu oleks Sinu jaoks maksimaalne!
  • Jagame Veetapesuga seonduvaid pilte ja muud huvitavat infot.

Teeme seda ikka selleks, et sellest rahvasuus ristitud (ime)vedelikust oleks Sulle maksimaalne kasu!

Näiteks kui varem kulus koristamisele 60 minutit, siis nüüd kõigest 15 minutit! Koristamine on kiirem ja meeldivam tegevus kui kunagi varem.

Meil on väga hea meel kui saame oma kasutuses olevat infot Sinuga jagades Sind aidata ja Sinu elu seeläbi natukenegi paremaks, koristamist kiiremaks ja lihtsamaks muuta.

 


Peale selle - kuna me käime messidel ja laatadel, siis on meil alatihti ära anda ürituste TASUTA pääsmeid. Veel - me saame Sulle pakkuda koostööpartnerite väärt pakkumisi jne. jne. jne.

Kui Sa ühel hetkel tunned, et ei soovi meilt enam uudiskirju saada, siis iga kirja lõpus on link, millele klikates automaatselt eemaldatakse Sinu meiliaadress infosaajate listist ning Sa ei saa tulevikus enam sellele meiliaadressile meilt mitte ühtegi soovimata e-kirja ehk siis rämpsposti.
Kuidas ma seda saan?

Juhul kui Sa soovid Veetapesu uudiskirju 1 x kuus saama hakata, siis pole Sul tarvis mitte midagi muud teha kui jääda seda huviga ootama :) Esimene uudiskiri koos väärt sooduspakkumisega on juba siin!SOODUSPAKKUMISED


Kui soovid, et kirjutame tulevikus mõnele Sinu teisele (näiteks isiklikule või töö) meiliaadressile, siis palun vasta lihtsalt sellele meilile ja kirjuta meile enda nimi ja uus meiliaadress. Me lisame Sinu uue meiliaadressi Veetapesu meiling listi.

Muide - meie e-poes, üleval, saab igaüks ise ka ennast Veetapesu Uudiskirja saajaks tasuta registreerida! Selleks palun kirjuta ühte kastikesse oma meiliaadress ja nii lihtsalt oledki Veetapesu meilinglistis info saajana kirjas!

NB! Kui tunned, et keegi veel võiks Sinu sõpradest või tuttavatest olla huvitatud Veetapesu värskest infost oma meilile 1 x kuus, siis palun saada talle meie kiri lihtsalt edasi.

Soovid PÜSIKLIENDI sooduspakkumisi?

Siin räägime täpsemalt, miks on kasulik hakata Veetapesu püsikliendiks: www.veetapesu.ee/pusiklient

Päikest!

Andrus Sumberg
Veetapesu OÜ juhataja
Mobiil: +372 5668 9799
E-mail: andrus.sumberg@veetapesu.ee
E-pood: www.veetapesu.ee