AKENDE pesemine - vahatamine

 

Kanal 2 "Kodustiil" saates on mitmeid kordi sel teemal juttu olnud.

Kas tead miks Veetapesu puhastusvaha erineb ülejäänud puhastusvedelikest?!

Akende-, peeglite, (nuti)ekraanide ja arvuti monitoride veeta pesu-vahatus ja kauemkestev puhtus sekunditega! ???? Jaga lahkesti ja märgi sõber, kes Sinu arvates vajaks omale pudelit Veetapesu. Telli: ???? www.veetapesu.ee/et/a/500ml-pihustiga-komplekt-koos-mikrokiud-klaasilapi-ja-uldpuhastuslapiga ???? ???? Kaup kätte Eesti piires 1 - 3 tööpäeva jooksul ????

Posted by Veetapesu OÜ on Monday, 9 September 2019

 

Ja siin on eelmise saate salvestus:

AKNAD sekunditega kauemkestvalt puhtaks!

Kuidas saaks AKNAD ja PEEGLID sekunditega kauemkestvalt puhtaks?! (Jaga ja märgi kommentaari sõbrad, kes ka vajaksid Sinu arvates Veetapesu) Kindlasti on paljude puhtust armastavate inimeste peas olnud mõtteid, et kuidas ikkagi saaks näiteks väikeste ruutudega aknad, peeglid, lükandukse klaasid, klaas- ja peegelpinnad, köögikubud, külmkappidelt plekid jne. kõikidelt kõvadelt pindadelt plekid maha ja kiiremini - lihtsamalt puhtaks? Kanal 2 Kodustiil saates oli see jutuks, et kuidas ikkagi veetapesu.ee carnauba palmi puhastusvahaga saab (ilma veeta) kõik kõvad pinnad väga kiiresti ja lihtsalt kauemkestvalt puhtaks! (Jaga ja märgi kommentaari sõbrad, kes ka vajaksid Sinu arvates Veetapesu) Vaata ka e-poodi: www.veetapesu.ee

Posted by Veetapesu OÜ on Reede, 5. aprill 2019

 

Ka TV3 "Nurgakivi" saates rääkisime, et kas Veetapesu carnauba palmi puhastusvahaga saab tõesti ka väga määrdunud aknad puhtaks?

Kindel Veetapesu vastus on - jah!

Veetapesu carnauba palmi puhastusvahaga saab ka väga määrdunud aknad väga kiiresti ja lihtsalt kauemkestvalt puhtaks!

Veel on saates selge vastus enim küsitud küsimusele:

"Kas enne akende Veetapesu carnauba puhastusvahaga puhastamist-vahatamist tuleks aknad puhtaks pesta?"

Lühike vastus on, et ei ole vaja aknaid enne pesta :)

Vaadake seda populaarset Veetapesu Nurgakivi-s AKNAPESU videosalvestusest siin:

 
Akende pesemine vahatamine Veetapesu karnauba puhastusvahaga

Ai kui kui mõnus on päikeselise ilmaga kristallpuhtast aknast välja vaadata ;) Suurpuhastuse üks osa on loomulikult akende pesemine. (Kui see info Sulle Meeldib, siis oma sõpradele tohib Jagada seda infot ka) Selles TV3 Nurgakivi saates oli jutuks kuidas AKNAD kõige kindlamini ja pikaealisemalt puhtaks saada. Polegi vahet kui määrdunud need aknad on. Veetapesu karnauba puhastusvaha ja mikrokiudlappide abiga saab ka väga-väga määrdunud aknad väga kiiresti ja lihtsalt kauakestvalt puhtaks! Töökäik on väga lihtne. Pihustate puhastusvaha kas otse aknale või mikrokiudlapile. Siis hõõrute puhastusvaha laiali, osa mustusest läheb juba mikrokiudlapi sisse ja siis poleerite teise, puhta lapiga pinna üle. Tänu sellele, et karnauba vaha jääb klaasi pooride sisse siis puhastusvahaga puhastatud pind jääb libe. Just seepärast on järgmine samade pindade puhastamine veelgi kiirem ja lihtsam. Tänu karnaubavaha kaitsele mustus ei kinnitu enam klaasile. Tellimine e-poest: www.veetapesu.ee

Posted by Veetapesu OÜ on Kolmapäev, 6. aprill 2016
 

Oleme ausad!

Akende pesemine on üks üpris ebameeldiv ja aeganõudev tegevus.

Seda eriti neile inimestele, kes ootavad tulemuseks tegelikult ka väga puhtaid klaase, kus pole mingeid pesemisjärgseid triipe, jooni ega muud taolist.

Siin on korteri akendest tehtud pildid enne ja pärast Veetapesu.
Pilt räägib rohkem kui 1000 sõna:
   

  

 

Siin alloleval pildil on näha kuidas saab Veetapesu puhastusvahaga effektiivselt puhtaks plastikraamid.

Nimelt puhastasime Veetapesu puhastusvahaga 5 aastat vanu plastikakende klaase ja -selle raame. Erinevus ENNE ja PÄRAST on märgatav isegi foto vahendusel:

 

 

KASUD:

Veetapesu puhastusvahaga aknaid pestes saate pealekauba 3 eriti vahvat asja:

1. Kristalselt selged aknaklaasid ja seda väga väikese ajakuluga ning lihtsa vaevaga! Akende pesemisel on vaja kasutada ainult Veetapesu puhastusvaha ja soovitavalt 2 erinevat Veetapesu mikrokiudlappi.

2. Veetapesu puhastusvahaga puhastatud aknad püsivad kauem aega puhtana!

3. Järgmisel akende pesemisel kulub Veetapesu puhastusvaha alla poole sellest vedeliku kogusest, mida esimesel korral kulutasite + lisaks:

Veetapesu klient rääkis, et kui tal esimesel korral kulus akende pesemisele-vahatamisele aega umbes 1h, siis aasta hiljem kulus tal vaid umbes 15 minutit.

Märgatavalt suur aja ja raha kokkuhoid!

Kui varem pole Veetapesuga kokku puutunud, siis kindlasti tekib esimese mõttena küsimus, et kuidas tekib aja kokkuhoid?!

V: Aja kokkuhoid tekib sellest, et tänu puhastusvahas sisalduvale pinda kaitsvale "nanoõhukesele" carnaubavaha kihile jääb puhastatud-vahatatud pind libe.

Mustus ei kinnitu enam mitte klaasile vaid jääb kaitsvale carnaubavaha kihile.

Seda kihti ei ole silmaga näha ja pind jääb libe.

Just tänu sellele, et kaitsev vahakiht tegi klaasi niivõrd libedaks, siis mustus eemaldub tulevikus palju kiiremini ning kergemini ja pesemiseks kulubki järgmisel puhastamisel:

- vähem LUKSUSLIKKU VEETAPESU PUHASTUSVAHA

- vähem AEGA, ENERGIAT ja NÄRVE

 

Töökäik on järgmine:

a) Pihusta Veetapesu puhastusvaha kas aknale või mikrokiud lapile.

b) Hõõru see lapiga laiali.

c) Siis võta teine Veetapesu mikrokiudlapp ning poleeri puhastatud pind uuesti üle.

Nii KIIRESTI ja LIHTSALT on tulemuseks tõeliselt puhtad aknad :)

 

Kuna Veetapesu carnauba palmi puhastusvaha sobib kasutamiseks kõikidel kõvadel pindadel, siis siinkohal oleks paslik jagada TV3 Nurgakivi Meistrite Nurga salvestust.

Saatejuht Priit Valge testis Veetapesu puhastusvaha väga määrdunud peegli puhastamisel.

Peegel määriti margariiniga kokku...

Edasi vaadake selle saate videosalvestust siin:

 

TUTVU TOODETEGA