Inkasso, ärikonsultatsiooni-, õigus- ja raamatupidamisteenus

Kui te ei soovi enam oma võlgnikega ise tegeleda ja soovite rohkem pühenduda oma põhitegevusele, siis me saame ehk Teile kasulikud olla?!

Nüüd on ühest kohast võimalik saada kogu vajaminevat ärikonsultatsiooni-, õigus-, raamatupidamis- ja inkassoteenust.

Läbi erinevate teenuste on õigusbüroo klientidel võimalus saada kompleksteenuseid, mille tulemusena on see kliendile ka rahaliselt soodsam. 

Veetapesu OÜ koostööpartneril on koostööpartnereid ka välisriikides (kokku ca 150 riigis), mis loob meie klientidele soodsa pinnase ka rahvusvaheliselt äri ajamiseks.

Pakutavad teenused on võrreldes võlaportfelli kohese müügi või inkassomenetlusega kliendi jaoks rahaliselt ja ajaliselt atraktiivsemad.

Võlaportfellidega tegelemisel tagatakse nii kliendi maine säilimine kui ka võlgnike õiglane kohtlemine, kuna menetlus ei ole agressiivne ning erineb tavapärasest võlgade sissenõudmisteenusest oluliselt.

Pakume võlgnikele lahendusi tekkinud olukorra likvideerimiseks, mille tulemusel rahuldatakse kliendi nõuded kiiresti ning võlgnikele võimaldatakse paindlikud maksetingimused.

Probleemsete võlgnike menetlust saab klient endiselt jätkata, kasutades sissenõudmiseks või nõuete võõrandamiseks vajalikke koostööpartnereid.

Pakutavad teenused aitavad ettevõtetel täita järgmisi eesmärke:

  • Võlanõuete refinantseerimine tekitab ettevõttel rahalisi vahendeid
  • Ettevõtetel kaob ära vajadus jälgida maksegraafikuid ning ei pea kandma maksegraafikute katkemisega tekkivaid riske ja kulusid
  • Minimeeritakse ebatõenäoliselt laekuvad arved
  • Likviidsuse parandamist ning rahavoogude planeerimise lihtsustamist
  • Finantskohustuste vähenemist bilansis
  • Kliendisuhete parandamist ja säilitamist
  • Kulude kokkuhoiud võlanõuete realiseerimisel, jpm

 

Kui Te leiate, et teema võiks olla Teie jaoks aktuaalne, siis võimalike koostöövariantide arutamiseks täitke allolev vorm ja me võtame Teiega ühendust.

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu:

Vaadake kõiki e-poe tooteid klikates ostukorvi pildile: