Kontakt

Veetapesu OÜ 

Reg. nr. 10567943

VAT: EE101230847

Postiaadress: Sõpruse pst. 242-134, Tallinn, 13412

Juriidiline aadress: Postkast 4, Priipalu, Valga vald, Valgamaa, 67102

Andrus Sumberg juhatuse liige

Mobiil: +372 5668 9799

E-post: andrus.sumberg (ät) veetapesu.ee 

 

Siin on kontaktandmed QR-koodiga:

QR-koodi abil väga lihtne ja kiire võimalus andmed telefoni salvestada.

Kui teie nutiseadmes pole veel QR koodi lugejat, siis olenevalt teie nutiseadmest saate selle alla laadida klikates siin:

Samsung jt. android telefonidele

Apple telefonidele 

Windows'ile

 

Veetapesu OÜ arveldusarved:

PANK ARVELDUSARVE NUMBER PANGA LOGO 
LHV pank:  EE217700771001160003
SEB pank:  EE661010220196201224
Swedpank: EE682200221020149704
Luminor: EE211700017003397800
Coop Pank: EE844204278607015909
Citadele: EE291200001234291639
 
Kui tasute pangaülekandega, siis palun kirjutage makse selgitusse tellimuse number.
 

NB! Kui teil pangalingi kaudu tasumine mis iganes põhjusel ebaõnnestus ja tasusite pangaülekandega ükskõik millisele Veetapesu OÜ arveldusarvele, siis kauba kiireks tarneks palume teil peale pangaülekande tegemist saata meie e-mailile: info ( ät) veetapesu.ee pangamakse kviitung.

Nii me teame, et makse on laekunud ja saame teie kauba kohe teele saata.

Ette tänades, kauakestvat puhtust ja ainult head soovides,

Andrus Veetapesust

 

Jälgi Veetapesu Facebookis:

 

Veetapesu Instagram-s:

 

Veetapesu reklaamauto:

Seal kus kohtate Veetapesu lillelise logoga kollast värvi autot tasub alati juurde astuda ja näiteks lihtsalt kas või tere öelda ;)

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu:

Saada

Vaata kõiki praegu e-poes müügil olevaid tooteid: (klikka ostukorvi pildile)