Kontakt

Alates 01.10.2019 on avatud Veetapesu esinduspood! 

Asukoht: Magistrali Kaubanduskeskus Tallinnas, Mustamäel

Aadress: Sõpruse pst 201, Tallinn, 13419 

1-korrus, Rimi iseteeninduslettide vastas.

Veetapesu esinduspood on avatud:

E - R kell: 10:00 - 18:00

L - P suletud

Veetapesu Facebookis: Veetapesu Instagram-s: 

Veetapesu reklaamauto: 

Kui kohtate Veetapesu lillelise logoga kollast värvi reklaamautot, siis astuge alati juurde ja öelge ikka Tere ;)

Veetapesu OÜ

Andrus Sumberg juhatuse liige

Mobiil: +372 5668 9799

E-post: andrus.sumberg@veetapesu.ee

Reg. nr. 10567943

VAT: EE101230847

Veetapesu OÜ arveldusarved:

PANK ARVELDUSARVE NUMBER PANGA LOGO 
LHV pank:  EE217700771001160003
SEB pank:  EE661010220196201224
Swedpank: EE682200221020149704
Luminor: EE211700017003397800
Coop Pank: EE844204278607015909
Citadele: EE291200001234291639
 
Kui te tasute pangaülekandega, siis kindlasti palun kirjutage makse selgitusse tellimuse number.

NB! Kui teil e-poe tellimuse pangalingi kaudu tasumine mis iganes põhjusel ebaõnnestus ja tasusite pangaülekandega ükskõik millisele Veetapesu OÜ arveldusarvele, siis kauba kiireks tarneks palume teil peale pangaülekande tegemist saata meie e-mailile: info ( ät) veetapesu.ee pangamakse kviitung.

Nii me teame, et makse on laekunud ja saame teie kauba kohe teele saata.

Ette tänades, kauakestvat puhtust ja ainult head soovides,

Andrus Veetapesust 

 

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu:

Vaadake kõiki e-poe tooteid klikates ostukorvi pildile: