ÕPETUS - KUIDAS OSTA


Veetapesu e-poes on võimalik oste sooritada kahel moel: 

1. Püsikliendina sisse logides

2. Registreerimata, sisse logimata

Kui soovite registreerida end Veetapesu e-poe kasutajaks, siis saate seda teha vajutades üleval menüü ribal "Püsiklient" ja siis "Püsikliendiks registreerimine".

Registreeritud ja sisse logitud kasutaja saab näha oma tellimuste ajalugu, automaatselt kehtivad Teile Veetapesu Püsikliendi hüved nagu: SOODUSTOOTED Püsikliendile, TASUTA transport Eesti piires jpm.

- Kui registreerite kasutajaks, siis täitke kontaktandmete lahtrid (tärniga väljad on kohustuslikud).

- Kui soovite saada oma e-maili aadressile umbes 1x kuus Veetapesu nõuandeid, kõige värskemaid ja olulisemaid Uudiseid, siis jätke tärn Liitu Uudiskirjaga kastikesse.

- Kui olete soovitud lahtrid ära täitnud siis lõpuks vajutage  nupule. Pärast seda olete automaatselt sisse logitud ning Teid suunatakse automaatselt Tooted lehele.

- Juhul kui teete tellimuse kunagi hiljem, aga olete oma kasutajanime ja salasõna unustanud, siis vajutage "Unustasid salasõna?" Sisestage Kasutajanimi ja e-maili aadress millege registreerusite.

Kui kasutajanime ja salasõna ei mäleta, siis lihtsalt kirjutage: info@veetapesu.ee ja öelge, et unustasite oma kasutajanime ja parooli.

Kui kirjutate samalt e-maili aadressilt millega registreerisite, siis me uuendame teie andmed ning saadame uued andmed teie meiliaadressile nii kiiresti kui võimalik.

Pärast sisse logimist saate salasõna ja kõiki muid andmeid ise uuendada. Need Teie poolt muudetud andmed saadetakse pärast uuesti Teie e-mailile ka.

- Kui soovite Veetapesu Kliendikaardi omanikuna -5% allahindlust + teistes partnerettevõtetes ostudelt raha tagasi oma pangakontole, siis Kliendikaardi info on siin: www.veetapesu.ee/et/p/kliendikaart

 

Kuidas tellida?

- Tellida on võimalik nii olles sisse logitud kui ka ilma sisse logimata.

E-poodi sisse logimiseks klikake paremal üleval: "Logi sisse" (kui logisite sisse, siis Teid suunatakse automaatselt Tooted lehele)

- Kui te ei loginud sisse, siis Toodete valimiseks klikake vasakul üleval sõnale "Tooted"

- Nüüd saate paremal sõna Kuva: järel valida Toodete kuvamise, kas:

  • Nimekirjana või
  • Võrgustikuna.

- Kui teate täpselt mis suurusega pudelis puhastusvaha soovite tellida, siis lihtsustamaks valikut vajutage vasakul üleval Tootegrupid soovitud grupile.

Tootegrupid on:

See millisele grupile vajutate avab uues brauseri aknas vastava grupi tooted.
 
- Soovitud toote ostukorvi lisamiseks tuleb vajutada vastava toote juures olevale  nupule. 
 
- Kui vajutate toote pildile, siis näete veelgi täpsemat infot antud toote kohta. Ostukorvis saate muuta toote kogust vajutades kas + või - märki. 
 
- Kui olete toote detailvaates, siis allosas on nii Sarnased tooted kui ka selle tootega Kokku sobivad tooted 
Soovitud toote ostukorvi lisamiseks vajutage samuti  nupule.
 
- Ostukorvi lisatud toodete vaatamiseks vajutage paremal üleval ostukorvi sinisele kotile. Avaneb teie selle hetke Ostukorv. Ostukorvis olevaid tooteid saate kas:
  • juurde lisada või
  • ostukorvist eemaldada
 
Ostukorvis tehtud muudatuse salvestamiseks vajutage Salvesta kogused nupule.
 
- Juhul kui Te soovite kasutada Veetapesu e-poes ostu tegemisel Järelmaksu võimalust, siis klikake:  nupule.
 
Veetapesu koostöös  pakub nüüd võimaluse tellida omale Veetapesu e-poest tooteid järelmaksuga. Vaata lisainfot siit: www.veetapesu.ee/et/p/liisi-jarelmaks
 
- Juhul kui Te midagi enam ostukorvi juurde lisada ei soovi ja soovite tellimuse lõpule viia, siis tuleb Ostukorv kinnitada vajutades  nupule.
 
- Nüüd avaneb uus leht.
Siin on tarvis ära täita kontaktandmed. Punased kohustuslikud väljad tuleb kindlasti täita.
NB! Kui olete end enne tellimuse tegemist Kasutajaks (Püsikliendiks) registreerinud ja olete sisse loginud, siis on Teie kontakti lahtrid juba täidetud.
 
- NB! Väga hea võimalus on teha Veetapesu toote näol kingitus kas sõbrale või sugulasele selliselt, et ARVE SAAJA andmetesse märgite enda andmed, aga KAUBA SAAJA andmetesse märgite kingituse saaja andmed! Nii saadame meie teie eest kingituse otse temale kohale! Mõistlik on teda lihtsalt eelnevalt teavitada, et ta teaks pakki saabumise teadet oodata ;)
 
- Kui tellite iseendale, siis täitke ära ainult ARVE SAAJA all olevad lahtrid ning lisage tärn: "Arve ja kauba saaja andmed kattuvad" ette. Siis ei pea kontaktandmeid uuesti trükkima.
 
Näide:

Arve saaja

Ettevõte:


Kontaktisik: *


Telefon: *


E-posti aadress: *


Aadress:


Linn:


Postiindeks:


 
 
- Järgmisena tuleb valida kauba kohale toimetamise viis ehk siis Tarneviis.
Valige Teile sobilik tarneviis.
 
- Nüüd kerige alla ja vajutage  nupule.
Edasi suunatakse Teid automaatselt "Makseviisid" lehele.
 
 
Kuidas toimub tasumine?
 
- Peale seda kui vajutasite "Telli" nupule, siis edastati tellimus Veetapesu e-poe administraatorile. Tellimus saadeti automaatselt ka teie e-maili aadressile. 
 
- Nüüd saate valida Teile sobiva makseviisi.
 
- Kõige kiirem ja lihtsam viis ostetud kauba eest tasumiseks on valida samal lehel oleva Teile sobiva interneti kodupanga. Vajutage oma kodupanga logo taga olevale nupule. Nüüd suunatakse Teid automaatselt panga kodulehele kus Teil tuleb sisse logida. Kui olete sisse loginud, siis avaneb Teil automaatselt panga poolt eeltäidetud maksekorraldus. Kinnitage see ja lõpuks vajutage "Tagasi kaupmehe juurde" nupule.
 
-Tasumine PayPal-ga.
Kasutajale mugav ja turvaline. PayPal-ga tasumisel peab kliendil olema Paypali konto, kus tal on võimalik siduda enda isiklik debeetkaart ning seda Paypali vahendusel üle maailma kasutada. Paypal on kliendi seisukohast samuti väga turvaline lahendus, kuna raha väljastatakse kaupmehele hilinemisega, et tagada kaupade kindel saabumine kliendile.
 
- Kui soovite tasuda eraldi pangaülekandega, siis sisenege oma internetipanka ja tehke sealt ülekanne. Veetapesu pangarekvisiidid on kirjas Tellimuses, mis juba saadeti Teie e-mailile.
 
- Veetapesu e-poes saab ostu eest tasuda ka Cashback World kinkekaardiga! Tellimuse summaga kinkekaart saatke palun e-mailile: info@veetapesu.ee Kindlasti lisage e-mailile kinkekaardi koodile lisaks juurde e-poe tellimuse number.
 
Nüüd on teil Veetapesu e-poe ost edukalt sooritatud. 1 - 3 tööpäeva jooksul pärast kauba eest tasutud raha laekumist meie pangakontole peaks kaup Teieni jõudma.
 
Kui pakk on kohale jõudnud, siis tuleb teie mobiilile SMS ja e-mailile teavitus koos pakiautomaadi ukse avamise koodiga või kui valisite transpordi viisiks Kulleriga, siis ta helistab Teile.
 
 
Millised on kauba saatmise kulud?
 
- Kui registreerisite end Veetapesu Kasutajaks (Püsikliendiks), siis on kauba saatmine Teie jaoks Eesti piires 0€.
- Kui aga tegite ostu külalisena, siis on kauba saatmise kulud Eesti piires järgmised:
 
1. DPD pakipoodi/pakiautomaati
DPD pakiautomaadid/robotid on avatud 24/7. Asukohtasid saab vaadata klikates sellel lingil: www.dpd.com/ee/avaleht/pickup_pakiautomaadid_ja_pakipoed/pickup_punktide_asukohad
NB! Talvel tuleb arvestada sellega, et kuna pakiautomaadid asuvad enamasti õues, siis külma ilmaga (temeperatuur alla 0) võib puhastusvaha ära külmuda.
Hind: 2,50€
 
2. Omniva pakiautomaati
Omniva pakiautomaadid on avataud 24h, aga talvel peaks sellega arvestama, et automaadid asuvad enamasti õues ja külma ilmaga võib puhastusvaha ära külmuda.
Pakiutomaatide asukohad on siin aadressil: www.omniva.ee/abi/kaart 
Kui Teie pakk on kohale jõudnud, siis teid teavitatakse tellimuses märgitud mobiili numbrile SMS-ga ja e-mailile. Samuti tuleb pakiautomaadi ukse avamise kood.
Hind: 3€
 
3. Itella SmartPOST pakiautomaati
Pakiautomaatide asukohad: uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad 
Kui Teie pakk on kohale jõudnud, siis teid teavitatakse tellimuses märgitud mobiili numbrile SMS-ga ja e-mailile. Samuti tuleb pakiautomaadi ukse avamise kood.
Hind: 3€
 
4. Postkontorisse
Kui pakk on kohale jõudnud, siis teid teavitatakse tellimuses märgitud mobiili numbrile SMS-ga ja e-mailile.
Kaasa võtke isikut tõendav dokument.
Hind: 4€
 
5. Kulleriga teie märgitud aadressile
Kuller helistab Teile ette ja lepib kokku teile sobiva paku üleandmise aja.
Hind: 5€
 
6. Tulen ise kaubale järele
Kauba kätte saamise aadress on märgitud Veetapesu kontaktide juurde.
Kui valite selle transpordiviisi, siis kindlasti leppige eelnevalt telefoni teel kokku kauba üleandmise aeg. Telefoni number: 56689799
Hind: 0€
 
Registreeritud Püsiklientidele on Eesti piires saatekulu TASUTA.
Hind: 0€
 
Kuidas tellida kaupa Lätti, Leetu, Soome ja Mujale Euroopa riikidesse ning mis see maksab?
 

Kui palju maksab kauba saatmine Soome?

Vaadake hinnakirja siit: 

uus.smartpost.ee/paki-saatmine-euroopasse/paki-saatmine-soome

* tavatellimus mahub S suurusega kappi

 

Soovite kaupa tellida Mujale Euroopasse, mis see maksab? 

Vaadake hinnakirja siit: 

uus.smartpost.ee/paki-saatmine-euroopasse/paki-saatmine-mujale-euroopasse/euroopasse-saatmise-hinnakiri

* tavatellimus mahub S suurusega kappi

 

Soovite kaupa tellida Lätti või Leetu, mis see maksab?

Kauba saatmine Lätti maksab: 6€

Kauba saatmine Leetu maksab: 7€

Vaadake infot siit: www.omniva.ee/abi/kaart

* tavatellimus mahub S suurusega kappi

 

Kauba tellimine välismaale näeb välja järgmiselt:

- Lisage soovitud tooted ostukorvi.
- Transpordi viisi juures lisage tärn "Paki saatmine Eestist väljapoole" ette.
Kerige allapoole ja klikake "Telli" nupule.
 
Lisainfoks - kui olete Veetapesu lehele sisse loginud siis läheb transport automaatselt TASUTA. Kahjuks Eestist väljapoole saadetavate pakkide eest Veetapesu maksta ei saa. Väljaspoole Eestit pakki tellides tasub kauba saatmise eest Klient.
 
- Tellides kaupa väljaspoole Eestit, siis tuleb Mekseviiside lehel klikata "Tasu tellitud kauba eest Panga Ülekandega" järel olevale "Maksa" nupule.
 
Siis minge oma internetipanka.
 
Saaja: Veetapesu OÜ
Arveldusarve: EE661010220196201224
AS SEB Pank
Aadress: Tornimäe 2, 15010 Tallinn, Eesti Vabariik
SWIFT kood (BIC): EEUHEE2X
Selgitusse: transport välismaale ja tellimuse number:
Summa: (tellimuse summa + transport)
 
Veetapesu OÜ-le tasutav summa kujuneb selliselt, et liidate kokku tellimuse summa + transpordi maksumuse.


Kui tasusite ülekandega ära, siis kauba kiiremaks kätte saamiseks saatke palun e-kiri: info@veetapesu.ee ning teavitage meid ning lisage e-kirjale makse kviitung.
 
 
 
Kui kiiresti jõuavad kaubad teieni?
 
- Eesti piires 1-3 tööpäeva jooksul.
Tellimuse saadame teele peale raha laekumist Veetapesu OÜ arveldusarvele. Kui pakiga on väga kiire, siis tellimuse kiiremaks täitmiseks saatke meile e-mailile: info@veetapesu.ee makse kinnitus ja helistage: 56689799.
 
- Soome jõuavad pakid Helsinki piirkonda 1-3 tööpäeva jooksul, kaugemale 5 tööpäeva jooksul. Loe täpsemat infot siit: http://smartpost.ee/paki-saatmine-euroopasse
 
 
Millised on kauba garantii tingimused?
 
- Kui te ostsite Veetapesu toote meie e-poest või laadal otse meie töötajalt, siis Veetapesu OÜ on üks väheseid Eesti ettevõtteid, kes julgeb pakkuda oma müüdud kaubale Raha tagasi garantiid 60 päeva. Garantii kohta loe lähemalt siit: www.veetapesu.ee/p/rahulolu-garantii
 
- Veetapesu garanteerib tellitud ja makstud kauba õigeaegse Teieni jõudmise. Kui tekib viivitus, siis me teavitame teid sellest esimesel võimalusel telefonile ja/või e-mailile.
 
 
Kui soovite midagi täiendavalt täpsustada, siis võtke palun ühendust kas
 
a) Kirjutades meie e-mailile: info@veetapesu.ee või
b) Helistades: +37256689799 
 
Kauakestvat puhtust soovides!
Veetapesu Tiim

Vaata kõiki praegu e-poes müügil olevaid tooteid: (klikka ostukorvi pildile)