KULD- JA HÕBEEHETE PUHASTAMINE - VAHATAMINE

Ehete puhastamiseks on olemas väga-väga palju erinevaid mooduseid ja ka vahendeid.

Siin on üks internetist leitud, meie arvates väga hea artikkel selle kohta kuidas peaks oma ehteid hooldama: 

www.ha-accessories.com/artiklid/kuidas-hooldada-ehteid

Jah, hambapasta, söögisooda või muude käepäraste vahenditega saab ka ehted puhtamaks, aga kui seda teha Veetapesuga, siis püsivad ehted palju kauem aega kaunina.

Edaspidi on samade ehete puhastamine palju kordi kiirem ja lihtsam.

Veetapesu carnauba palmi puhastusvahaga saab nii kuld, hõbe kui kõik teised kõvast materjalist ehted kauakestvalt puhtaks.

Ainus erinevus Veetapesuga puhastamisel on see, et Veetapesu carnauba puhastusvahaga puhastades jääb ehete pooridesse carnauba vaha kaitse, tänu millele ehted püsivad kauem aega puhtana. Hõbeehted näiteks ei lähe enam nii kiirelt tumedaks!

Kui nad aga on mingitel põhjustel tumedaks läinud, siis järgnevaks puhastamiseks lase 1-2 pihustust Veetapesu carnauba palmi puhastusvaha Veetapesu mikrokiud üldpuhastuslapile, tee ehe kergelt üle ning poleeri lapi kuiva nurgaga ning ainult ühe hetkega on see hõbeehe taas nagu uus.

Veetapesu TV-s!

(alguses on Hooaeg ja siis automaatselt läheb üle Naistesaate videosalvestusele)Siin on mõned pildid erinevustest (ENNE ja PÄRAST Veetapesu kasutamist):

Hõbe kõrvarõngaste puhastamine  

Antud pildil näete hõbe kõrvarõngaid, mis olid jäänud seisma paari aasta jooksul ning olid läinud tumedaks.
 
Veetapesu puhastusvahaga tegime parempoolse kõrvarõnga puhtaks ning lapil on näha kõrvarõngast tulnud mustus ja erinevus ENNE ja PÄRAST.
 
Nüüd püsivad need kõrvarõngad kauem aega puhtana ning kui nad lähevadki tulevikus taas tumedaks, siis uuesti puhastamine on KIIREM ja LIHTSAM tegevus.

Pilt hõbekõrvarõngastest ENNE ja PÄRAST Veetapesuga puhastamist-vahatamist.

Hõbesõlel on sellel pildil pool Veetapesuga puhastatud-vahatatud, pool veel tegematta.

Ülemine oli enne selline nagu on alumine.

 
 
 

Vaadake kõiki e-poe tooteid klikates ostukorvi pildile: