Veetapesu TV3 "NURGAKIVI" saates

Esimene kord kutsuti Veetapesu TV3 Nurgakivi saatesse 2013 aastal.

Selle aja jooksul on olnud väga-väga palju saateid, aga siia lehele oleme kokku kogunud mõned neist.

Siin on viimati TV3 eetris olnud "Nurgakivi" saate salvestus.

Teemad olid:

Lapsed ikka kipuvad kirjutuslauale, mööblile, tapeedile ja ka mujale kritseldama. Aga kui ta tegi seda veekindla markeriga?

See on paljude inimeste jaoks väga suur probleem, et kuidas küll see suurema vaevata puhtaks teha?! Samuti plekid SAUNA klaasuksel?!

Nüüd, Veetapesu carnauba puhastusvahaga pole see enam mingi probleem.

Head vaatamist: 

Tüütud plekid mööblil ja sauna klaasustel häirivad? Veetapesu carnauba palmi puhastusvaha aitab!

www.veetapesu.ee oli TV3 "Nurgakivi" saates ja nüüd saab seda saadet siin samas järelvaadata. ???? Vaata ise ja jaga ikka sõpradele ka ???? Teemad olid: Lapsed ikka kipuvad kirjutuslauale, mööblile, tapeedile ja ka mujale kritseldama. Aga kui ta tegi seda veekindla markeriga? ???? See on paljude inimeste jaoks väga suur probleem, et kuidas küll see suurema vaevata puhtaks teha?! Samuti plekid SAUNA klaasuksel?! ???? Nüüd, Veetapesu carnauba puhastusvahaga pole see enam mingi probleem???? Kokkuvõtteks, Veetapesu - see ei ole paha sõltuvus ???? ???? Võimalik tellida e-poest: www.veetapesu.ee

Posted by Veetapesu OÜ on Thursday, May 7, 2020

 

 

 

Siin on 16.02.2019 eetris olnud Veetapesu TV3 "Nurgakivi" saate salvestus:

SAUNA uste (veeta pesu) + veetapesu.ee VIP kliendikaart

veetapesu.ee oli 16.02.2019 TV3 Nurgakivi saates! Siin on viimati eetris olnud TV3 "Nurgakivi" saate salvestus! Nurgakivis oli jutuks: - Sauna klaas- ja peegeluste kiirest ja lihtsast plekkide eemaldamisest - kauem kestvast puhtusest. - Samuti rääkisime uue Veetapesu VIP kliendikaardi kasudest. - Tuli avalikkuse ette üks päris vahva uudis neile, kellel pole varem Veetapesuga kokku puutnud ning neile kes sellest teada annavad saab kingituseks väärt auhind, mida saab kohe kasutada. Vaata sauna- ja dušsiruumide teema kohta lisainfot: https://www.veetapesu.ee/et/p/sauna-klaasukse-puhastamisest veetapesu VIP kliendikaardi kohta vaata lisainfot klikates sellele lingile: https://www.veetapesu.ee/et/p/kliendikaart Kui teie olete rõõmsad, siis meie oleme õnnelikud! #veetapesu #cashbackworld #TV3 #Nurgakivi #VIPkliendikaart

Posted by Veetapesu OÜ on Laupäev, 23. veebruar 2019

 

Esimene kord oli Veetapesu TV3 Nurgakivi saates 06.aprill 2013!

Selles Nurgakivi saates tõestas saatejuht Priit Valge suuremale vaatajaskonnale seda kui tõhus on Veetapesu carnauba palmi puhastusvaha.

Kui ka Sinu probleemiks on pidevalt määrduvad ja kaunist päikesepaistet varjutavad ning plekilised ja mustad aknad, peeglid, klaasist uksed ja klaasist seinad või klaasist lauad, siis tasub uurida, mida me Nurgakivi kaamera valvsa silma all tegime ja mis nõu saatejuht jagas.

Selles Nurgakivi saates tegime Veetapesu puhastusvahaga kauakestvalt puhtaks:

  • klaasist laua

Pind muutus pärast puhastamist siledamaks ja mustust mitte külge võtvamaks! Priit Valge testis seda. Tulemust näed saate salvestusest.

  • klaasist ukse 

  • klaasist akna

6.aprilli Nurgakivi videosalvestust saad vaadata kohe siin:

 

 

Järgnev TV3 Nurgakivi saade kus olime eetris: 8.juuni 2013

Saates vastasime Nurgakivi vaatajate kõige enam esinenud küsimusele:

"Kas aknad (või mis iganes pinnad, mida Veetapesu puhastusvahaga puhastatakse) tuleb enne puhastamist/vahatamist puhtaks pesta?"

Veel jagasime mõningaid nippe, mis muudavad koristamise kiiremaks, lihtsamaks ja vähem stressi tekitavamaks ning tulemuseks on säravpuhtad pinnad.

Saates puhastasime/vahatasime Veetapesu puhastusvahaga:

  • Klaasist aknaid

  • Klaasist uksi

  • Trepi klaasist piirdeid

  • Peeglit

8.juuni 2013 Nurgakivi saate videosalvestust saad vaadata kohe siin:

Kokkuvõtteks:

kui ka teid häirivad klaaspindadel või mujal kõvadel pindadel mustad, määrdunud plekid või pesemise järgsed triibud, siis nagu ütles Nurgakivi saatejuht Priit Valge: 

"Tasub järgi proovida kuidas materjal toimib ja vaadata kas saab vaba suve või ei saa?!"Veetapesu saab täna koju või töö juurde tellida kuni 500ml täitepudelis!Järgnevas TV3 Nurgakivi Meistrite Nurga salvestuses sai testitud PEEGLI Veetapesuga puhastamist-vahatamist:

Saatejuht, hr. Priit Valge testis Veetapesu carnauba puhastusvaha väga määrdunud peegli puhastamisel.

Peegel sai margariiniga kokku määritud.

Mis edasi sai, seda vaadake siit selle saate videosalvestusest ;)

Kui soovid, et ka Sinu peeglite puhastamine oleks KIIRE ja LIHTNE tegevus ning et nad püsiksid KAUEM AEGA puhtana, selleks soovitame küll kasutada Veetapesu carnauba palmi puhastusvaha.

Veetapesu garanteerib, et kõikide kõvade pindade puhastamine on kordi kiirem ja lihtsam tegevus kui kunagi varem ning tulemus on parim!

 


 

 

Veetapesu reklaam ühes TV3 "Nurgakivi" saates:

 


 

Vaata veel:

Veetapesu TV3 "Nurgakivi" saates

Veetapesu TV3 "Naudime Elu" saates

Veetapesu TV3 "Naistesaates"

Veetapesu "Seitsmes"

Veetapesu Kanal 2 "Hooaeg" saates

Veetapesu Kanal 2 "Kodustiil" saates

Veetapesu Kanal 2 "Elamusi täis Eesti" saates

 

TUTVU TOODETEGA