E-POE KASUTUSLEPING

 

1. E-pood

2. Üldsätted

3. Tooted ja ostu sooritamine

4. Hinnad

5. Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused

6. Lepingust taganemine

7. Tagastusõigus

8. Pretensioonide esitamine

9. Isikuandmed

10. Vastutus

11. Erimeelsused

12. Kasutustingimused

Veetapesu OÜ, registrikood 10567943 (edaspidi Teenuse osutaja) ja klient, kes vormistab Veetapesu e-poes tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed (edaspidi Teenuse kasutaja), sõlmisid käesoleva E-poe Kasutuslepingu (edaspidi Kasutusleping).

 

1. E-POOD 

1.1 Veetapesu e-pood (edaspidi e-pood) on Teenuse osutaja poolt loodud internetipood, mille vahendusel toimub toodete müük Teenuse kasutajale.

 

2. ÜLDSÄTTED

2.1 Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Võlaõigusseadusest ning teistest Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning E-poe Kasutuslepingus kokkulepitust.

2.2 Teenuse osutajal on õigus mistahes ajal teha pakutavasse E-poe teenusesse muudatusi.

2.3 Teenuse osutajal on õigus ühepoolselt muuta kasutajalepingu tingimusi ilma, et tal oleks kohustus teatada sellest elektronposti teel kirjalikult Teenuse kasutajale.

 

3. TOOTED JA OSTU SOORITAMINE

3.1 E-poes kuvatavad tooted on tavapäraselt laos olemas. E-poes kuvatud toodete saadavus võib muutuda tehniliste probleemide tõttu lao või E-poe programmides.

3.2 Kui toode puudub laost ning tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab E-poe töötaja kasutajaga ühendust ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga, või maksame raha tagasi. Teenuse kasutajale tagastatakse raha viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast tellimuse esitamist.

3.3 Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest. E-poes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

3.4 E-poes pakutavaid tooteid müüakse nii füüsilistele isikutele kui juriidilistele isikutele.

3.5 Teenuse kasutaja kinnitab, et on vähemalt 16 aastane.

3.6 Teenuse kasutaja valib välja soovitud tooted ning kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (eesnimi, perekonnanimi, kontakttelefon, kontakt elektronposti aadress) ning tasub toodete eest internetipanga pangalingi vahendusel või ettemaksu arve alusel.

Teie tellimus tühistatakse juhul, kui Te ei ole 24 tunni jooksul ostusummat tasunud.

3.7 Teenuse kasutaja kohustub esitama vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Teenuse kasutaja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

3.8 Müük toimub siis, kui Teenuse kasutaja on saatnud E-poe interneti lehe kaudu tellimuse ning on tellimuse eest tasunud.

 

OSTUKORV JA TELLIMUSE VORMISTAMINE

3.9 Teie ostukorv luuakse hetkel, kui olete toote juures klikkinud lingile „Lisa korvi“.

3.10 Ostukorvis olevate toodete arvu saate muuta. Samuti saate muuta toote tellitavat kogust. Tehtud muudatuse kinnitamiseks klikkige nupule „Salvesta koguse muudatused“. Tellimuse vormistamise jätkamiseks klikkige lingile „Telli”. Teid suunatakse tellija andmete leheküljele.

3.11 Tellija andmete lehel sisestage nõutavad andmed, valige teile sobiv transpordiviis ning klikkige nupule „Telli”. Nüüd suunatakse Teid Makseviisid leheküljele. Valige Teile sobilik makseviis ning klikake vastava panga taga olevale nupule "Maksa". Teid suunatakse panga lehele. Sisestage paroolid, tasuge ja lõpus klikake "Tagasi kaupmehe juurde" nupule. Nüüd läks Teie tellimus töösse.

3.12 Olge tellija andmete ja tellimuse kinnituse lehekülgedel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

3.13 Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Veetapesu OÜ arvelduskontole.

 

4. HINNAD

4.1 Kõik E-poes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

4.2 Teenuse osutajal on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale Teenuse kasutaja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Teenuse osutaja tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Teenuse kasutajal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

 

5. TARNEAEG JA KOHALETOIMETAMISE TINGIMUSED

Tarneaeg: Eesti piires 1-3 tööpäeva.

 

Tarneviisid on:

5.1 Itella SmartPOST pakiautomaati.

Pakiautomaatide asukohad: uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad

SmartPost abiga saame Teie pakid toimetada kiirelt ja hõlpsasti kohale nii Eesti kui Soome! Kui Teie pakk on pakiautomaati kohale jõudnud, siis saadetakse Teile teavitus ja pakiautomaadi ukse avamise kood nii tellimuses märgitud mobiili numbrile SMS teel kui ka e-mailile.

 

5.2 Omniva pakiautomaati.

Pakiaautomaatide asukohad: www.omniva.ee/abi/kaart

Kui Teie pakk on pakiautomaati kohale jõudnud, siis saadetakse Teile teavitus ja pakiautomaadi ukse avamise kood nii tellimuses märgitud mobiili numbrile SMS teel kui ka e-mailile.

 

5.3 Postkontorisse.

Kui pakk on kohale jõudnud, siis teid teavitatakse tellimuses märgitud mobiili numbrile SMS teel. Kaasa võtta isikut tõendav dokument.

 

5.4 Kulleriga koju või kontorisse.

Teile helistatakse ette ja lepitakse kokku teile sobiv paku kätte saamise aeg.

 

6. LEPINGUST TAGANEMINE

6.1 Kui Teenuse kasutaja soovib tellimuse esitamise järgselt ja enne lepingu osutaja poolset täitmist lepingust taganeda, siis kohustub Teenuse kasutaja sellest võimalikult kiiresti Teenuse osutajale kirjalikult teatama. Kirjalik teade tuleb saata elektronposti aadressil info@veetapesu.ee E-maili tuleb märkida tellimuse number, millest soovitakse taganeda ning lisada Teenuse kasutaja kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon).

6.2 Kui taganemisavaldus jõuab Teenuse osutajani peale Teenuse osutaja poolset lepingu täitmist, siis toimub lepingust taganemine vastavalt E-poe Kasutuslepingu peatükile „Tagastusõigus”.

6.3 Teenuse osutaja kannab Teenuse kasutajale tasutud summa tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul alates lepingust taganemise teate kätte saamisest.

6.4 Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Teenuse osutajale.

 

7. TAGASTUSÕIGUS 

raha tagasi pilt

7.1 E-poest ostetud kaupadele kehtib 60-päevane tagastusõigus.

7.2 Tagastatav toode peab olema täiskomplektne, originaalpakendis. Puhastusvaha kogus peab olema ligilähedane sellele kui palju seda oli ostu hetkel kuid mitte vähem kui 10ml algsest kogusest.

7.3 Toote tagastamiseks tuleb esitada taganemisteade e-mailile info@veetapesu.ee

7.4 Lepingust taganemisel tuleb tarbijal ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.

7.5 Tagastamisel kantakse Teenuse kasutajale raha tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva pärast tagastatud kauba kätte saamist.

7.6 Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Teenuseosutajale.

7.7 Teenuse kasutaja tasub kauba tagastamise transpordi kulud esialgu ise. Juhul kui kaup on korrektsena jõudnud tagasi Teenuseosutajani, ta on selle üle vaadanud ja pretensoioone pole, siis maksab Teenuse osutaja Teenuse kasutajale transpordi summa võrra suurema summa tagasi.

 

8. PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD

8.1 E-poest müüdud toodetele kehtib võs §-s 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg.

8.2 Pretensioonide käsitlemine toimub vastavuses E-poe Kasutuslepingu lisaks nr. 1 oleva ”Veetapesu OÜ pretensioonide käsitlemise korrale”.

 

9. ISIKUANDMED JA NENDE KASUTAMINE

9.1 Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete töötlemiseks.

9.2 Tellimuse esitamisel kasutaja poolt sisestatud Teenuse osutajale teatavaks saanud Teenuse kasutaja isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja kauba pakkumiseks Teenuse kasutajale.

9.3 Kaardiandmete küsimisel kasutatakse turvalist SSL andmesidet, ja MasterCard SecureCode ning Verified by Visa turvasüsteeme.

9.4 Teenuse osutaja sisestatud kaardi andmeid ei näe. Tehingu tegemiseks suunatakse kaardi valdaja Kaardikeskuse (Pankade Kaardikeskuse AS www.estcard.ee) turvalisesse keskkonda. Maksmise hetkel toimub kaardi valdaja kaardiandmete sisestus kaardi valdaja poolt Kaardikeskuse serveris paiknevasse andmebaasi ning andmeid säilitatakse samuti Kaardikeskuses paiknevas serveris.

9.5 Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine E-poes tellimuse registreerimisel.

9.6 Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuuluvad andmed Teenuse kasutaja tellimuse kohta - isikukood, perekonnanimi, eesnimi (eesnimed), tänav, maja, korteri number, asula või linn, postiindeks, telefoninumber, aadress, sünniaasta, sugu, tarnimise viis, kasutatud makseviis, E-poe Kasutuslepinguga nõustumine, müügipakkumiste saatmisega nõustumine, elektronposti aadressil vabatekstina sisestatud märkused.

9.7 Isikuandmeid töötleb Veetapesu OÜ, registrikood 10567943

9.8 Teenuse kasutaja isikuandmeid, mis on vajalikud kauba vahendamiseks Teenuse kasutajale edastakse kulleriteenust osutavaile ettevõttele.

9.9 Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega.

9.10 Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.

9.11 Teenuse osutaja jätab endale õiguse edastada Teenuse kasutajat puudutavaid isikuandmeid isikuile, kellel on selleks seaduslik õigus ning kes töötleb andmeid seadusega ettenähtud kohustuse täitmiseks ning isikuile, kellel on selleks seaduslik õigus ning see toimub Teenuse kasutaja või muu isiku elu, tervise või vabaduse kaitseks.

9.12 Teenuse kasutajal on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid samuti neid muuta või paluda kõrvaldada oma isikuandmed registrist.

9.13 Teenuse kasutaja annab Teenuse osutajale nõusoleku saata tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil tellimuskinnituse.

9.14 Teenuse kasutaja annab Teenuse osutajale nõusoleku saata tulevikus nõuandeid tellimuse esitamisel sisestud elektronposti aadressil juhul, kui on märkinud ära vastava nõusoleku tellimuse esitamise lehel linnukesega vastavas aknas.

 

10. VASTUTUS

10.1 Teenuse osutajal lasub vastutus toote müügihinna ulatuses.

10.2 Teenuse kasutaja kohustub kasutama E-poe teenust üksnes vastavalt seadusele ja headele tavadele tuginedes.

10.3 Teenuse kasutaja vastutab täielikult E-poe Kasutuslepingu tingimuste vastasest ning seaduse või heade tavade vastasest E-poe kasutamisest tekkinud kahjude eest Teenuse osutajale, teistele Teenuse kasutajatele või kolmandatele isikutele.

 

11. ERIMEELSUSED

11.1 E-poe Kasutuslepingust tulenevad erimeelsused Teenuse kasutaja ning Teenuse osutaja vahel lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele õigusaktidele. Esmalt tuleb suhelda telefoni ja /või e-maili teel. Võimalusel saada kokku ning püüda probleem lahendada ning saavutada kahepoolne kokkulepe. Kokkuleppe mittesaavutamisel lahendatakse erimeelsus Harju Maakohtus.

 

12. KASUTAMISTINGIMUSED

12.1 Kasutuslepingus toodud tingimustega tutvumine on Teenuse kasutajale kohustuslik.

12.2 Tellimuse esitamisel märkides linnukesega vastavas aknas „Nõustun Kaupmees E-poe kasutamise tingimustega”, nõustub Teenuse kasutaja, et on tutvunud Kasutuslepingus toodud tingimustega, neist aru saanud ja nõustub Kasutuslepingus toodud tingimustega.

 

 KÜLASTA MEIE E-POODI