PEEGLITE pesemine - vahatamine

Veetapesu puhastusvaha on kasutatav kõikidel peeglitel!

Kui soovid, et ka Sinu peeglite puhastamine oleks KIIRE ja LIHTNE tegevus ning et nad püsiksid KAUEM AEGA puhtana, selleks soovitame küll kasutada Veetapesu carnauba palmi puhastusvaha.

Siinkohal oleks paslik jagada TV3 Nurgakivi Meistrite Nurga salvestust.

Saatejuht, hr. Priit Valge testis Veetapesu carnauba puhastusvaha väga määrdunud peegli puhastamisel. Peegel määriti margariiniga kokku, edasi vaadake siit videost ;)

 
 

Siin on TV3 Naistesaate videosalvestus kus ajaliselt 2:28 näete seda kuidas saab imekiiresti ja ülilihtsal moel taaskord puhtaks väikelapse poolt ära määritud koridori peegli:
Veetapesu puhastusvaha sobib suurepäraselt kõiksugu peeglite puhastamiseks/vahatamiseks!

Eriti väärtuslikuks muutub Veetapesu puhastusvaha kasutamine väikelastega peredele, sest beebid ikka käperdavad kogu aeg ja kõike.

11.märts.2012 kirjutas Veetapesu Klient, Piret Valge Veetapesu kodulehele järgmist:"Ostsin Veetapesu 60ml + mikrokiud ülipehme puhastuslapi ja pean ütlema, et super toode.

Mu ehted on taas särama hakanud, telefoni, arvutite ja televiisorite ekraanid nagu uued. 

Olles 3-aastase lapse ema ja omades suuri peegel-liuguksi, siis teab igaüks kuidas need plekid on kärmed tulema.

Kuid peale Veetapesu kasutamist nendel, püsivad need nii kaua puhtana ja ainuke vaev mis vaja teha koristades, pehme lapiga üle käia ja voilaa, puhtad ja säravad. 

Tohutult rahul ja soovitan kindlasti ka oma tuttavatele.".


Pärast Veetapesu carnauba palmi puhastusvahaga puhastamist-vahatamist ei kinnitu uus mustus enam nii kergesti peegli pinnale, sest carnauba palmi vaha kaitseb pinda.

 

Pärast Sauna peegli Veetapesu carnauba puhastusvahaga puhastamist-vahatamist ei lähe peegel enam uduseks!

Aga ruumides, kus õhutus on natuke kehvem ja seega niiskuse protsent on suurem võib peegel uduseks ikka minna, aga meeldiv on see, et tehes näiteks ukse lahti kaob udu peeglilt palju kiiremini!

TUTVU TOODETEGA