PRILLIDE PUHASTAMINE - VAHATAMINE

 


VEETAPESULT NÕUANNE EFEKTIIVSEKS PRILLIDE PUHASTAMISEKS-VAHATAMISEKS

Veetapesuga tohib puhastada kõiki prille!

Selleks, et saada maksimaalselt head tulemust mis on loomulikult - selged klaasid, toimi nii:

1. Pihusta väike tilk Veetapesu carnauba palmi puhastusvaha kas prillidele või mikrokiud puhastuslapile.

2. Hõõru ühe lapi nurgaga puhastusvaha prilliklaasile laiali. Prilliklaasil olev mustus ja rasv tuleb lahti ning läheb prillilapi sisse. NB! Veetapesu e-poes müügil olevad mikrokiud prillilapid sobivad Veetapesu puhastusvahaga kõige paremini!

3. Sama lapi kuiva nurgaga puhasta-poleeri prilliklaasid üle.

Sedasi toimides on teie prilliklaasid kauakestvamalt puhtad! NB! Kui olete pikka aega kasutanud seemisnahkset puhastuslappi, siis võib juhtuda, et peate punktides 1.-3. märgitud toiminguid kordama 1-3 korda. Nii saate oma prillide klaasid kõige paremini puhtaks!

Kui te kasutate oma prillide puhastamisel Veetapesu karnauba puhastusvaha, siis me ei saa teile garanteerida, et külma ilmaga väljast sisse minnes prillide klaasidele üldse udu ei tule, võib tulla küll. Aga me saame seda garanteerida, et udu kaob palju kiiremini!

Kui te toimite antud juhendi järgi, siis me garanteerime teile selged ja kauem puhtana seisvad prilliklaasid. Edaspidine puhastamine on palju lihtsam ja kiirem tegevus kui te kasutate Veetapesu puhastusvaha umbes 1-2 korda nädalas!

Näiteks, kui lähete higise näpuga prilliklaasile vastu, siis prilliklaas ikka määrdub, aga kui olete eelnevalt kasutanud Veetapesu puhastusvaha, siis piisab vaid kergelt prillilapiga üle puhastamisest ja teie prilliklaasid on jälle väga puhtad!


 

PRILLIDE ja OPTIKA Veetapesu carnauba palmi puhastusvahaga puhastamisest - vahatamisest on juttu tehtud ka erinevates TV saadetes. 

Nende saadete videosalvestusi saab järelvaadata siin samas.

Esimese, TV3 Nurgakivi saate salvestamine toimus meie hea edasimüüja Pere Optika Stock Optika prillipoes.

Edasi läheb video automaatselt TV3 Naistesaate salvestuse juurde.

Kolmas video on Kanal2 Hooaeg saate salvestus.

Neljas on Veetapesu Seitsmes.

Ja viies video on video, mis näitab rohkemaid Veetapesu kasutusvaldkondasid.

Kui leiad mahti, siis soovin head vaatamist!Veetapesu Kliendid räägivad seda, et kui nad varem puhastasid oma prille prillipoes müügil oleva puhastusvedelikuga IGA PÄEV, siis Veetapesu karnauba puhastusvahaga teevad nad seda 1x NÄDALAS. 

*Pilt prillide puhastamisest


Veetapesu aitab muuta elu lihtsamaks!

Vahe tulenebki sellest, et traditsiooniliste prillilappidega ja/või traditsioonilise prillipuhastusvedelikuga saab küll prillid hetkeliselt puhtaks, aga kuna kaitsvat vahakihti ei jää, siis prillid määrduvad uuesti väga kiiresti ning uuel puhastamisel tuleb endiselt palju vaeva näha, et prilliklaase uuesti korralikult puhtaks saada.

Veetapesu carnauba palmi puhastusvahaga prille puhastades saab prilliklaasid palju kiiremini ja lihtsamini puhtaks, aga mis on veelgi olulisem - prilliklaasid on kaitstud silmale nähtamatu karnaubavaha kihiga. Karnaubavaha kihti te silmaga ei näe, aga näpuga katsudes on tunda, et prillide pind on palju libedam kui oli enne. Kes on kord oma päikeseprille Veetapesu puhastusvahaga puhastanud teab, millest käib jutt ;)Eks ikka leidub neid inimesi, kes Veetapesu toimesse veel ei usu :)

Neile inimestele soovitame teha prillidega järgmine ja lihtne katse veendumaks erinevuses:
1. Puhastage üks prilliklaas nii nagu vanasti.
2. Teine klaas puhastage Veetapesu carnauba palmi puhastusvahaga.
3. Mõlemad klaasid võivad olla sama puhtad, aga erinevus tuleb välja siis kui katsute klaasi pinda.

See klaas, mis on puhastatud Veetapesuga on tuntavalt libedam ja isegi kui näpp oli higine ja klaasile tuligi näpu jälg, siis piisab ainult lapiga kergelt üle tõmbamisest kui näpujälg kaob kus seda ja teist.

Veel üks oluline tähelepanek!

Kui kasutate prillide puhastamisel Veetapesu carnauba palmi puhastusvaha, siis on väga oluline, et te kasutate ka Veetapesu mikrokiud prillilappi!

Seemisnahksed ja siidised prillilapid ei sobi Veetapesuga sellepärast, et need ei ime Veetapesu enda sisse ja seega ei saa te soovitud tulemust mis on: SELGEID JA PUHTAD PRILLID


Meie soovitame kasutada spetsiaalselt prillide jaoks sobivat Veetapesu mikrokiud lappi!

Siin on Veetapesu e-poes müügil olev komplekt kuhu kuulub:

*30ml carnauba palmi vaha pakendatud kaunisse karpi.

*Spetsiaalne mikrokiud üldpuhastuslapp.

*Spetsiaalne mikrokiud prillilapp.

*Õpetused ja juhendid selle kohta, et kus ja kuidas saab Veetapesu carnauba palmi puhastusvaha targasti kasutada nii, et tulemus oleks selline nagu peab: 

KLIKKA SIIA JA VAATA SEDA TOODET E-POES

Vaadake kõiki e-poe tooteid klikates ostukorvi pildile: