MAKSMINE


Veetapesu e-poest tellitud kauba eest saab tasuda erinevat moodi. 

Meilt saad osta turvaliselt! Kõik Veetapesu e-poe makselahendused on nüüd tagatud turvalise 128-bittise SSL ühendusega.

Meie ei salvesta klientide panga- ega krediitkaardi andmeid ning need ei ole kättesaadavad ka kolmandatele osapooltele.

 

Veetapesu e-poes saab tasuda:

 

1. Tasumine klikates Panga lingile.

Maksmiseks tuleb lihtsalt klikata teile sobiva panga lingile. Siis suunatakse teid automaatselt panga kodulehele kus teil tuleb sisse logida.

Kui olete sisse loginud, siis avaneb teil automaatselt panga poolt eeltäidetud maksekorraldus. Kinnitage see.

Lõpuks vajutage "Tagasi kaupmehe juurde" nupule.

 

2. Tasumine PayPal vahendusel.

Kasutajale mugav ja turvaline. PayPal-ga tasumisel peab kliendil olema Paypali konto, kus tal on võimalik siduda enda isiklik debeetkaart ning seda Paypali vahendusel üle maailma kasutada.

Paypal on kliendi seisukohast samuti väga turvaline lahendus, kuna raha väljastatakse kaupmehele hilinemisega, et tagada kaupade kindel saabumine kliendile.

 

3. Tasumine krediitkaardiga.

Rahvusvaheline turvalisus. Krediitkaardiga tasumisel tasutakse tellimuse eest ettemaksuna 100%, kuid summa väljastatakse kaupmehele hilinemisega, et tagada kliendi turvalisus. Laekumine on Veetapesule näha koheselt.

 

4. Tasumine (a) pangaülekandega või (b) Cashback World kinkekaardiga.

a) Pangaülekandega.

Kui soovite tasuda Veetapesu e-poe ostu eest pangaülekandega, siis sisenege oma internetipanka ja tehke seal pangaülekanne.

Aga näiteks kui te soovite maksta pangaautomaadi juures, pangakontoris või postkontoris, siis kas printige Veetapesu tellimuse kokkuvõte välja või kui hetkel printimise võimalus puudub, siis kirjutage vajalik info lihtsalt telefoni või paberile.

Tellimuse kokkuvõte saadeti automaatselt teie e-mailile kohe pärast seda kui klikkasite Telli nupule. NB! Tellimuse jaluses on Veetapesu pangarekvisiidid.

Makse selgitusse kirjutage e-poe tellimuse number. 

Kui te tasusite pangaülekandega, siis saatke palun e-kiri: info@veetapesu.ee teavitusega, et maksite pangaülekandega. Palun lisage e-maili manusesse makse kviitung. Nii läheb teie tellimus kohe töösse ja kaup jõuab teile kohale samuti palju kiiremini.

b) Cashback World kinkekaardiga.

Veetapesu e-poes saab nüüd ostu eest tasuda ka Cashback World kinkekaardiga!

Tellimuse summaga kinkekaart saatke palun e-mailile: info@veetapesu.ee 

Kindlasti lisage kinkekaardi koodile lisaks juurde e-poe tellimuse number.

 

5. Tasumine Liisi järelmaksuga.

Liisi järelmaks on mugav viis vajaliku kauba soetamiseks Veetapesu e-poes. Te saate ise valida endale sobiva maksegraafiku. Pärast lepingu allkirjastamist väljastab Veetapesu Teile soovitud kauba ja te saate selle kätte Eesti piires 1-3 tööpäeva jooksul. Vaadake Liisi järelmaksu kohta lisainfot klikates siia