Sauna klaasuste ja -seinte puhastamisest

09.02.2013 / 0 kommentaari

Sauna klaasukse Veetapesu puhastusvahaga puhastamise pilte ja infot sai jagatud juba varem meie siinsel internetilehel. Näeb seda postitust koos piltidega kui klikkad üleval menüüribal internetiaadressile: Nõuandenurk Siis vali menüüst: Sauna klaasukse puhastamisest (siin on otselink) 


Nüüd lisame siia teemasse täienduseks natuke uut infot:

Kui teil näiteks dušširuumi või ka sauna klaasuks ja/või seinad on olnud pikka aega (näiteks üle aasta) väga plekilised, siis võib juhtuda, et Veetapesu puhastusvahaga te seda puhtaks ikkagi ei saa. 

Põhjus on lihtne - Veetapesu puhastusvahas on PH tasakaalus, mis tähendab et see loodussõbralik puhastusvaha ei söövita pindasid ega mustust (see on eriti oluline õrnade pindade nagu prillid ja ekraanid puhastamisel/vahatamisel).

Juhul kui teil ei õnnestunud Veetapesu puhastusvahaga oma klaase täiesti puhtaks saada, siis me soovitame teha järgmist:

1. Puhastage mingi tugevama keemiaga klaasid eelnevalt ära ja kui see õnnestus, siis
2. Puhastage/vahatage Veetapesu puhastusvahaga pinnad üle. Siis jääb puhastatud pindadele kaitsev karnauba vaha kaitsekiht ning edaspidi ei kinnitu uus mustus enam NII KÕVASTI pinnale. Seetõttu on tulevikus uuesti puhastamine võimalik ja ainult Veetapesu puhastusvahaga saate oma dušši või sauna klaasseinad ja -uksed taas kiiresti puhtaks.

Kauakestvat puhtust soovides,
Veetapesu Tiim

Kommentaarid

Vaadake veetapesu.ee e-poe tooteid klikates ostukorvi pildile: