Kontakt

Veetapesu OÜ 

Reg. nr. 10567943

VAT: EE101230847

Postiaadress: Sõpruse pst. 242-134, Tallinn, 13412

Juriidiline aadress: Postkast 4, Priipalu, Valga vald, Valgamaa, 67102

Andrus Sumberg juhatuse liige

Mobiil: +372 5668 9799

E-post: andrus.sumberg (@) veetapesu.ee 

 

Siin on kontaktandmed QR-koodiga:

QR-koodi abil väga lihtne ja kiire võimalus andmed telefoni salvestada.

Kui teie nutiseadmes pole veel QR koodi lugejat, siis olenevalt teie nutiseadmest saate selle alla laadida klikates siin:

Samsung jt. android telefonidele

Apple telefonidele 

Windows'ile

 

Veetapesu OÜ arveldusarved:

PANK ARVELDUSARVE NUMBER PANGA LOGO 
LHV pank:  EE217700771001160003
SEB pank:  EE661010220196201224
Swedpank: EE682200221020149704
Luminor: EE211700017003397800
Coop Pank: EE844204278607015909
Citadele: EE291200001234291639
 
Kui tasute pangaülekandega, siis kindlasti palun kirjutage makse selgitusse tellimuse number.
 

NB! Kui teil e-poe tellimuse pangalingi kaudu tasumine mis iganes põhjusel ebaõnnestus ja tasusite pangaülekandega ükskõik millisele Veetapesu OÜ arveldusarvele, siis kauba kiireks tarneks palume teil peale pangaülekande tegemist saata meie e-mailile: info ( ät) veetapesu.ee pangamakse kviitung.

Nii me teame, et makse on laekunud ja saame teie kauba kohe teele saata.

Ette tänades, kauakestvat puhtust ja ainult head soovides,

Andrus Veetapesust

 

Jälgi Veetapesu Facebookis:

 

Veetapesu Instagram-s:

 

Veetapesu reklaamauto:

Seal kus kohtate Veetapesu lillelise logoga kollast värvi autot tasub alati juurde astuda ja näiteks lihtsalt kas või tere öelda ;)

Kirjuta meile

Sinu nimi:

E-posti aadress:

Telefon:

Sisu:

Vaadake kõiki e-poe tooteid klikates ostukorvi pildile: