SAUNA- JA DUŠŠI PINDADE PUHASTAMINE - VAHATAMINE

 

Me oleme TV3 Nurgakivi saadetes mitmel-mitmel korral rääkinud sellest kui paljudes erinevates kohtades saab Veetapesu carnauba palmi puhastusvaha kasutada.

Oleme Nurgakivis puhastanud-vahatanud: AKNAID, KLAASLAUDU, PEEGLEID, KÖÖGI TÖÖPINDU, SEGISTEID ja iga kord on see asi väga hästi välja tulnud.

Kuid inimesed tahavad siinsinases elus kõiki asju väga täpselt teada saada.

Siin on vastus küsimusele, et kas Veetapesu carnauba palmi puhastusvahaga sobib puhastada näiteks SAUNA KLAASUKSI ja DUŠŠI KLAASIST VAHESEINU?!

Plekid SAUNA- ja DUŠŠI pindadel häirivad?

Me oleme TV3 Nurgakivi saadetes mitmel-mitmel korral rääkinud sellest kui paljudes erinevates kohtades saab Veetapesu karnauba puhastusvaha kasutada. Oleme Nurgakivis puhastanud-vahatanud: AKNAID, KLAASLAUDU, PEEGLEID, KÖÖGI TÖÖPINDU, SEGISTEID ja iga kord on see asi väga hästi välja tulnud. Kuid inimesed tahavad siinsinases elus kõiki asju väga täpselt teada saada. Siin on vastus küsimusele, et kas Veetapesu OÜ karnauba puhastusvahaga sobib puhastada näiteks SAUNA KLAASUKSI ja DUŠŠI KLAASIST VAHESEINU?!Lõpetuseks. Nii nagu kuulsite tuli Veetapesul müügile väikene pudelikene, millega saate oma esimesed katsetused ära teha.Nii, et kui teile asi meelele-keelele nüüd praegu jäi, siis minge Veetapesu internetipoodi ja tehke oma esimene ost ära, katsetuseks :)E-poe aadress: www.veetapesu.ee Kontakttelefon: 5668 9799

 

Lõpetuseks. Nii nagu kuulsite tuli Veetapesul müügile väikene pudelikene, millega saate oma esimesed katsetused ära teha.

Nii, et kui teile asi meelele-keelele nüüd praegu jäi, siis minge Veetapesu internetipoodi ja tehke oma esimene ost ära, katsetuseks.

Vaata seda n.ö "ahjusooja" toodet klikates siia otselingile: 

www.veetapesu.ee/et/c/30ml-pihustiga-pudel

 

Aga siin on pildid sauna klaasukse Veetapesu karnauba puhastusvahaga puhastamisest-vahatamisest:

 
Veetapesu puhastusvahaga on ka kõige määrdunuma sauna klaasukse puhastamine väga kiire ja lihtne tegevus!
 
Piisab kui pihustate Veetapesu puhastusvaha klaasile, hõõrute selle laiali ühe Veetapesu mikrokiud üldpuhastuslapiga. Teise lapiga poleerite puhastatud pinna üle ja tulemus on nagu neil piltidel näha on - NAGU UUS!
 

Positiivne on see, et nüüd püsivad teie sauna-dušširuumi klaasuksed (või mis iganes te Veetapesu puhastusvahaga puhastasite) palju kauem aega säravselge ja puhtana! 
 
PS! Kui puhastate Veetapesu karnauba puhastusvahaga oma pesuruumi peegli, siis peale selle, et peegli saab hiljem uuesti ühe hetkega väga kenasti puhtaks, siis peegel ei lähe enam uduseks!
 
Dušširuumi peegel võib minna uduseks kui pole head õhutussüsteemi, aga udu kaob kindlasti palju kiiremini kui enne Veetapesu puhastusvahaga puhastamist/vahatamist!

Tulevikus kui pinnad uuesti määrduvad, siis uus puhastamine on kordi KIIREM ja LIHTSAM tegevus. Puhastusvaha kulub ka kuni 10x vähem, sest eelmisest puhastamisest on klaasi pooride sees kaitsev karnauba vaha kiht, tänu millele ei kinnitu uus mustus enam nii kergesti ning palju uus puhastamine on palju lihtsam ja kiirem. 

Soovitame lugeda ka Veetapesu Blogist täiendavat infot dušširuumi seinte ja uste puhastamisest. Blogi on vasakul menüüriba allosas (või klikka siia)
 
PS! Kui teie sauna keris vajab värskemat välimust, siis vaadake siia: 

Vaadake veetapesu.ee e-poe tooteid klikates ostukorvi pildile: